1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Kontrowersyjny singiel Polki w UK

pola pospieszalska ukO tej Polce jest ostatnio na Wyspach bardzo głośno. Pola Pospieszalska, która od lat mieszka w Londynie, wydała singiel - protest przeciwko dyskryminacji polskich (i nie tylko) emigrantów w Wielkiej Brytanii. Jest to piosenka nawołująca do tolerancji i zażegnania do konfliktu, obecnie rozdmuchanego do wielkich rozmiarów przez polityków oraz media tuż przed wyborami parlamentarnymi w Wielkiej Brytanii.

Autorami piosenki „Why Is This Happening” i teledysku do utworu są emigranci z rożnych części świata, którzy wybrali Anglię na swój dom m.in. nominowana do nagrody BAFTA producentka filmowa Lucie Wenigerova czy kanadyjski kompozytor Alan Boyd. W teledysku biorą udział ludzie z rożnych części świata, którzy również mieszkają w Londynie. Piosenką zainteresowała się między innymi stacja BBC One, która wyemitowała w swoich wieczornych wiadomościach reportaż o Polce i jej utworze.

Utwór, który dziś, tj. 4 maja, ukazuje się na singlu, niesie ze sobą przesłanie przy końcu kampanii wyborczej w UK: „ Nie używajcie imigrantów jako kozłów ofiarnych. Wielka Brytania jest naszym domem, a my go kochamy”.

Polę odkrył legendarny brytyjski producent Robin Millar, człowiek stojący za sukcesem Sade, Patricii Kaas, Ive Mendes oraz Everything but the Girl. Jej debiutancki album, "Wbrew", został wyprodukowany przez Robina i Neda Bighama, który pracował m.in z Leoną Lewis i Amy Winehouse.

„Why Is This Happening” można posłuchać tutaj:

I co sądzicie?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC