1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Świat poznaje Polskę oczami słynnego fotoreportera

poland_spring_into_newKampania telewizyjna promująca Polskę za granicą rozpoczęła się 3 czerwca pod hasłem „Polska. Spring into new”. W roku trzech radosnych dla Polski rocznic – 25-lecia wolności, 15-lecia członkostwa w NATO i 10-lecia przystąpienia do Unii Europejskiej – akcja promocyjna koordynowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina zmiany, jakie zaszły w Polsce od 1989 roku.

To pierwsza kampania wizerunkowa Polski o tak szerokim zasięgu, zorganizowana we współpracy z ministerstwami reprezentowanymi w Radzie Promocji Polski. Jej głównym elementem jest reklama telewizyjna (tzw. spot) promująca Polskę, emitowana jednocześnie w czterech popularnych stacjach telewizyjnych o zasięgu ponadregionalnym (BBC, CNN, Eurosport i Sky News).

O zmianach w Polsce w spocie telewizyjnym opowiada znany fotoreporter Chris Niedenthal, autor m.in. słynnego zdjęcia z czasu stanu wojennego, przedstawiającego wojskowy transporter opancerzony stojący przed warszawskim kinem Moskwa, w którym wyświetlano wówczas film „Czas apokalipsy”. Niedenthal na przestrzeni ostatnich 40 lat był świadkiem polskiej historii. To z jego perspektywy widzimy skok cywilizacyjny, którego Polska dokonała przez ostatnie 25 lat.

Ideą filmu nie było podkreślanie walorów turystycznych kraju, ale pokazanie niezwykłej energii Polaków, dzięki której Polska pokonała tę drogę.

Reklama, która miała premierę 3 czerwca w telewizji CNN, jest formą podziękowania Polakom za ich wkład w tak duży sukces kraju w trakcie 25 lat transformacji i modernizacji. Obcokrajowców zachęca natomiast do przyjrzenia się Polsce bliżej i zanurzenia się w jej energii. 

Scenariusz spotu został wyłoniony w drodze konkursu. W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele wielu ministerstw, a także eksperci branży marketingowej. Spot zrealizowała agencja Saatchi&Saatchi, jedna z najlepszych na polskim i światowym rynku, a hasło i logo kampanii stworzył ś.p. Wally Olins, światowej sławy specjalista od brandingu państw i jego firma Saffon Brand Consultants z Londynu.

Kampania promocyjna, którą od 19 maja zapowiadały plakaty i bilbordy umieszczone w Londynie, finansowana jest ze środków unijnych zaoszczędzonych podczas polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej (ok. 8,4 mln zł). Główna część budżetu zostanie przeznaczona na zakup czasu antenowego w mediach zagranicznych.

Oto omawiana reklama:

 

 

Informacja przygotowana przez Biuro Rzecznika Prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych (www.msz.gov.pl).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC