1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Remont przy moście Ford End Road

ford end road bedford remontMost Ford End Road zostanie zamknięty dla ruchu drogowego w okresie od poniedziałku, 19 lutego do sierpnia tego roku. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest elektryfikacja, której Network Rail musi dokonać na linii kolejowej Midland Main Line, na odcinku prowadzącym do Kettering i Corby.

Prace przy głównej trasie do i z Queens Park wymuszą wprowadzenie objazdów przez Hurst Grove, Bromham Road oraz Ashburnham Road (przedstawionych na poniższej mapce) oraz najprawdopodobniej spowodują olbrzymie korki.

ford end road remont mapka

Jedynym pocieszeniem jest fakt, że ścieżka dla pieszych przez most pozostanie otwarta na czas remontu.

Modernizacja Midland Main Line jest największym remontem, przeprowadzanym od początku istnienia tejże infrastruktury czyli od roku 1870. Linia biegnie od stacji St Pancras w stolicy kraju do miasta Leeds, jednak do tej pory zelektryfikowana jest jedynie na odcinku Londyn-Bedford. W ramach inwestycji Network Rail przebuduje część tuneli, mostów i stacji przy trasie, a także wprowadzi rozwiązania, które przyczynią się do szybszych podróży pociągami.

 

ford end road bedford remont slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC