1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Modernizacja Harpur Centre w Bedford

harpur centre bedford 2017 2Plany, zakładające przekształcenie i modernizację centrum handlowego Harpur Shopping Centre w Bedford, zostały w tym tygodniu złożone w Bedford Borough Council. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców naszego miasta zyska nowy wygląd zewnętrzny.

Wygląd, dodajmy; uzgodniony wcześniej z Historic England, przez wzgląd na fasadę budynku od strony Harpur Square, która przynależy do grupy zabytków drugiej klasy.

Projekt zakłada m.in. powiększenie wejść do centrum przy Horne Lane i Midland Road, które sprawi, że Harpur Centre będzie wyglądać bardziej zapraszająco i nowocześnie. Frontowe części sklepów zostaną przesunięte do przodu.

Zmiana wyglądu zewnętrznego, polegająca na sprawnym połączeniu nowoczesności i ukłonu w stronę historii, pójdzie w parze z modernizacją wnętrza centrum handlowego, aby móc w pełni wykorzystać potencjał miejsca. Układ sklepów zostanie zmieniony, a niektóre powierzchnie – połączone. Spiralne zejście zastąpią schody i szklana winda. Toalety przeniosą się natomiast do odnowionej piwnicy.

Właściciele obiektu rozpoczęli już konsultacje z firmami wynajmującymi od nich powierzchnię handlową i liczą na współpracę również z lokalną społecznością. Mieszkańcy Bedford wkrótce zapoznają się z planami modernizacji, które zostaną opublikowane na stronie urzędu. Swoimi pomysłami, komentarzami oraz opiniami będą mogli się podzielić telefonując pod numer 0800 008 6769 bądź wysyłając wiadomość email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

harpur centre bedford 2017

 

harpur centre bedford 2017 1

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC