1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Modernizacja parkingu River Street

parking bedford 2017Bedford Borough Council rozpoczął remont 465-stanowiskowego parkingu miejskiego przy River Street. Prace modernizacyjne potrwają do 27 czerwca. Koszt inwestycji to £120,000 funtów. Dzięki tej kwocie użytkownicy parkingu będą korzystać z zupełnie nowego systemu parkomatowego.

Ów system przewiduje, że kierowcy wjeżdżający na parking będą pobierać specjalne żetony zamiast papierowych biletów. Monety muszą zostać użyte ponownie przy wyjeździe, by dowiedzieć się, ile musimy zapłacić za postój oraz by podnieść szlaban parkingowy.

Żetony są bezpieczniejszą, wytrzymalszą i przyjaźniejszą dla środkowiska naturalnego opcją w porównaniu do papierowych biletów.

Parking River Street funkcjonuje przez 24 godziny na dobę. W soboty oferuje do dwóch godzin parkowania za darmo, aby wesprzeć lokalną ekonomię, przedsiębiorstwa i usługodawców – w niedzielę wszyscy możemy zostawić tam nasze auta za darmo.

Wdrażana w życie modernizacja już nie spotyka się z aprobatą wszystkich. Pojawiają się pytania, jak w obliczu blisko 30-milionowych cięć w kasie miejskiej, urząd zaaprobował pomysł niezwykle drogiej zmiany parkomatów i w jaki sposób zwróci się ona mieszkańcom. Jeden z krytyków modernizacji dodaje także, że użytkownikom parkingu przy River Street o wiele bardziej przydałoby się np. poszerzenie miejsc parkingowych tak, aby wygodnie i bezpiecznie można było wsadzać oraz wysadzać dzieci z samochodów, zamiast wprowadzenia żetonów parkingowych.

Urząd jest jednak pewien, że taka inwestycja jest dobrą inwestycją. Żetony są wielokrotnego użytku – ograniczą zatem koszty operacyjne i administracyjne.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC