1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Niższe opłaty za wyrobienie prawa jazdy

prawo jazdy uk bedfordplCałkiem możliwe, że do października bieżącego roku, obniżce ulegną opłaty związane z wyrobieniem lub odnowieniem brytyjskiego prawa jazdy. Plany są obecnie poddawane publicznej konsultacji i jeśli wypadnie ona pomyślnie, a proces parlamentarny przebiegnie sprawnie – nowe regulacje wejdą w życie pod koniec roku.

Redukcja opłat wyniesie 32%, jeśli zaaplikujemy z użyciem drogi elektronicznej i 15% w przypadku aplikacji papierowych. I tak; osoby po raz pierwszy wyrabiające prawo jazdy zapłacą nie £50 a tylko £34. Za odnowienie brytyjskiego prawa jazdy, jeśli jego ważność po 10 latach skończy się, zapłacimy £14 (a nie £20, jak do tej pory). Opłata za kartę kierowcy zmniejszy się o 6 funtów i wyniesie £32.

Konsultacje nad projektem potrwają do 25 sierpnia. 

Szacuje się, że zmiana pozwoli zaoszczędzić kierowcom 18 mln funtów. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC