1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PAF Bedford z wyprawą na Summer Cup 2014

PAF_BedfordZanim znakomici piłkarze PAF Bedford wystąpią na turnieju podobnym do trwającego właśnie Mundialu – przed nimi jeszcze kilka imprez piłkarskich. Między innymi KFCA plus stores Summer Cup 2014, który odbędzie się w niedzielę, 29. czerwca w Coventry. PAF Bedford wyrusza nań autokarem i samochodami, wystawiając cztery drużyny do turnieju U5, U9, U11 i U13.

W turnieju wezmą udział także polskie drużyny z Londynu, Manchesteru, Crewe, Doncaster, Wakefield, Northampton, Brighton i Coventry. Dla kibiców przewidziane są na miejscu dodatkowe atrakcje, takie jak zamek dmuchany, malowanie twarzy, konkurs rzutów karnych dla dorosłych i bufet z polskim jedzeniem. Piłkarze, rodzice i kibice PAF Bedford jadą oczywiście silną ekipą w biało - czerwonych barwach.

Zapraszamy wszystkich kibiców. Bądźcie tam z PAF Bedford!

PAF bedford turniej


Komentarze   

+6 #1 KCFACoventry 2014-06-17 20:32
Super jest widzieć że coś w tym kraju daleko od rodzinnych stron dzieje się coś w czym udział biorą dzieciaki :) one już wygrały!!! a wszystkim osobom, trenerom, szkoleniowcom, którzy poświęcają swój czas na naukę gry w piłkę nożną należy się duży order uśmiechu. Bo to przecież oni poprzez swój wkład widoczny podczas turniejów mobilizują młodych piłkarzy do osiągania coraz lepszych wyników poprzez walkę na boisku.

Cieszymy się również że nasz event spotkał się z takim zainteresowanie m tym bardziej miło będzie nam Was gościć na naszym turnieju.

Pozdrawiam i do zobaczenia

KCFA Coventry
http://www.coventryfootballacademy.com/summer-cup/
Cytować
+3 #2 BARTOSZ FRACKOWIAK 2014-06-20 19:36
Rowniez bardzo milo nam bedzie uczestniczyc w Waszym turnieju , zabawa dla dzieciakow w duchu sportowej rywalizacji na boisku bezcenna. Dziekujemy za zaproszenie i do zaobaczenia za tydzien ;-)

Pozdrawiam serdecznie
Bartek Frackowiak
PAF Bedford
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC