1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

NAUKA JAZDY PO POLSKU - Nauka jazdy po polsku

nauka jazdy bez ramki - maleNauka jazdy samochodem potrafi być sama w sobie stresująca. A co dopiero, gdy przychodzi nam doszkalać się w UK i to w języku, który nie jest naszym ojczystym. Aby zminimalizować stres, wszystkim przyszłym kierowcom polecamy zajęcia w nowo otwartej Szkole Nauki Jazdy Wojciech Ryl w Peterborough, która prowadzi szkolenia pod okiem profesjonalnego oraz cierpliwego instruktora, dostosowującego program nauczania indywidualnie do potrzeb oraz umiejętności kursanta. Zarówno lekcje, jak i materiały szkoleniowe do egzaminu teoretycznego, oferowane są w języku polskim.

Szkoła oferuje podstawowy kurs na prawo jazdy, jazdy doszkalające oraz zajęcia dotyczące Pass Plus.

Kursanci są przygotowywani do egzaminu zgodnie ze standardami DSA Driving Standards Agency przez wykwalifikowanego, polskojęzycznego instruktora nauki jazdy kat B (licencjonowanego przez DSA).To osoba, która jest profesjonalna, rzetelna, punktualna, która prowadzi kurs na najwyższym poziomie oraz najnowszymi metodami i która łatwo przekaże nam niezbędną wiedzę. Odbierze nas także z wyznaczonego przez nas miejsca – a zakończenie lekcji jazdy odbędzie się również pod dowolnym, wskazanym adresem.

Warto przy tym pamiętać, że szkoła stosuje system nauczania 1:1. Oznacza to, że lekcje odbywają się bez wożenia innych kursantów w samochodzie tak, aby w 100% skupić się na doskonaleniu umiejętności przyszłego kierowcy.

Lekcje prowadzone są przez 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych, w komfortowym samochodzie, wyposażonym w klimatyzację. Auto można potem wypożyczyć od szkoły na egzamin praktyczny.

Nauka jazdy prowadzona jest na terenie Peterborough i w okolicy, w odległości do 20 mil. Co istotne, nauka odbywa się po trasach egzaminacyjnych, a dzięki temu kursanci poznają wszelkie trudne punkty drogi, zakryte przez drzewa znaki itd., które można spotkać na egzaminie.

Standardowa  godzina nauki jazdy w szkole to koszt £23 - atrakcyjne zniżki przy rezerwacji powyżej 15 godzin lekcyjnych!

Zainteresowanych, przyszłych kierowców zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego ze szkołą: 07597750087, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szerokiej drogi!

 

nauka jazdy bez ramki

 

 

ryl_logo

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC