1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Szkoła przy PLCA pomaga Nikolce!

logosunflowerPolska Szkoła Sobotnia przy PLCA w Bedford włączyła się do charytatywnej akcji pomocy potrzebującej Nikolce ze Swarzędza. Nikola ma dopiero 6 lat a już dużą część swojego życia spędziła w szpitalu. Trzy lata walczy z nowotworem złośliwym – Neuroblastomą IV stopnia z przerzutami do szpiku i kości. Jedyną szansą dla Nikolki jest specjalistyczna terapia – jej koszty jednak są przeolbrzymie. Szkoła postanowiła pomóc, pomóżmy również i my. Dowiedzcie się, w jaki sposób.

Sprawa jest prosta – szkoła postanowiła zebrać jak największą ilość plastikowych nakrętek. Jeśli macie jakieś na przysłowiowym „zbyciu”, to przynoście je w soboty, w godzinach 9.30 – 14.00 do siedziby szkoły przy Hawk Drive w Bedford, MK41 7JE (Beauchamp Middle School).

Oto, co o chorobie mówi mama Nikoli:

„Po 8 miesiącach spokoju, radości z odzyskanego zdrowia, kiedy Nikola miała iść do przedszkola, nastąpiła wznowa!

Rak zaatakował szpik kostny i kości. Ciężki cykl chemioterapii nie przyniósł rezultatu, niewielka poprawa pojawiła się po kolejnych dwóch, jednak lekarze nie dawali zbytnich szans.

Pomimo agresywnego leczenia nie udało się osiągnąć całkowitej remisji choroby. Nadal utrzymują się zmiany nowotworowe w kościach. Jedyną szansą dla Nikolki jest terapia przeciwciałami anty-GD2, która jest wykonywana w klinikach zagranicznych. Koszt terapii wynosi nawet do 150 tys.euro.

Jest to dla rodziców kwota niewyobrażalna i bez pomocy osób „Wielkiego Serca” niemożliwa do zdobycia. Bardzo byśmy chcieli zrobić wszystko, co jest możliwe i walczyć, dopóki możemy.

Niki ma bardzo pozytywne nastawienie do walki, wie, że musi zwyciężyć i być zdrowa. Bardzo marzy, by iść do szkoły i bawić się z dziećmi.

Bardzo prosimy o pomoc ludzi o dobrych i czułych sercach.”

nakretki_nikola

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC