1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Szkoła przy PLCA pomaga Nikolce!

logosunflowerPolska Szkoła Sobotnia przy PLCA w Bedford włączyła się do charytatywnej akcji pomocy potrzebującej Nikolce ze Swarzędza. Nikola ma dopiero 6 lat a już dużą część swojego życia spędziła w szpitalu. Trzy lata walczy z nowotworem złośliwym – Neuroblastomą IV stopnia z przerzutami do szpiku i kości. Jedyną szansą dla Nikolki jest specjalistyczna terapia – jej koszty jednak są przeolbrzymie. Szkoła postanowiła pomóc, pomóżmy również i my. Dowiedzcie się, w jaki sposób.

Sprawa jest prosta – szkoła postanowiła zebrać jak największą ilość plastikowych nakrętek. Jeśli macie jakieś na przysłowiowym „zbyciu”, to przynoście je w soboty, w godzinach 9.30 – 14.00 do siedziby szkoły przy Hawk Drive w Bedford, MK41 7JE (Beauchamp Middle School).

Oto, co o chorobie mówi mama Nikoli:

„Po 8 miesiącach spokoju, radości z odzyskanego zdrowia, kiedy Nikola miała iść do przedszkola, nastąpiła wznowa!

Rak zaatakował szpik kostny i kości. Ciężki cykl chemioterapii nie przyniósł rezultatu, niewielka poprawa pojawiła się po kolejnych dwóch, jednak lekarze nie dawali zbytnich szans.

Pomimo agresywnego leczenia nie udało się osiągnąć całkowitej remisji choroby. Nadal utrzymują się zmiany nowotworowe w kościach. Jedyną szansą dla Nikolki jest terapia przeciwciałami anty-GD2, która jest wykonywana w klinikach zagranicznych. Koszt terapii wynosi nawet do 150 tys.euro.

Jest to dla rodziców kwota niewyobrażalna i bez pomocy osób „Wielkiego Serca” niemożliwa do zdobycia. Bardzo byśmy chcieli zrobić wszystko, co jest możliwe i walczyć, dopóki możemy.

Niki ma bardzo pozytywne nastawienie do walki, wie, że musi zwyciężyć i być zdrowa. Bardzo marzy, by iść do szkoły i bawić się z dziećmi.

Bardzo prosimy o pomoc ludzi o dobrych i czułych sercach.”

nakretki_nikola

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC