1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Luton International Carnival 2014

karnawal_lutonJeśli tylko pogoda dopisze, warto wybrać się w nadchodzącą niedzielę do Luton. To kawałek drogi, ale zawsze bliżej niż do… Rio de Janeiro. Zapraszamy na wielki, wypełniony kolorami, muzyką i jedzeniem z różnych części świata, Luton International Carnival 2014, który odbędzie się jutro czyli 25 maja, w godzinach 12.00 – 18.00.

Oczywiście, głównym punktem całego wydarzenie stanie się spektakularna karnawałowa procesja z udziałem ponad 1000 osób. Część z nich pojawi się w bogato i finezyjnie zdobionych kostiumach, jakich jeszcze w Luton nie widziano.

Pochód zacznie się około godziny 13.30 w Wardown Park (Old Bedford Road, Luton, LU2 7HA) i przejdzie przez centrum miasta, by wrócić na miejsce startu.

Co ważne, w imprezie wezmą też udział polskie dzieci.

Będzie kolorowo, wesoło i smacznie.

Więcej informacji o karnawale znajdziecie tutaj: http://www.carnivalarts.org.uk/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC