1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Wyjazd na Dzień Dziecka do Laxton Hall

laxton_hall_zdjeciedwaKto z nas nie chciałby choć przez chwilę przypomnieć sobie jak to było być dzieckiem… Żyć beztrosko, śmiać się głośno, cieszyć się słońcem. 21 czerwca można zrealizować swoje marzenia! Podobno w Laxton Hall, podczas Wesołego Dnia Dziecka wszyscy dorośli znów stają się dziećmi. Dlaczego nie skorzystać z tak kuszącej propozycji?


PLCA wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby pojechać na to wydarzenie. W celu uzyskania informacji oraz rezerwacji miejsc należy skontaktować się telefonicznie: 07930182577 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, tym bardziej, że w tym roku odbędzie się ono już po raz dziesiąty! Podczas Wesołego Dnia Dziecka Laxton Hall staje się wyjątkowym miejscem, które integruje przede wszystkim uczniów z polskich szkół sobotnich w Wielkiej Brytanii. Dzień spędzony w Laxton Hall z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników, organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, m.in:

 

- konkursy (recytatorski, muzyczny, kucharski),
- konkurencje sportowe (piłka nożna, ping-pong, szachy, siatkówka, dwa ognie, wyścigi w workach),
- zajęcia artystyczne (wiele różnych form, o szczegółach których poinformujemy wkrótce –    niespodzianki),
- koniki, kucyki,
- małe wesołe miasteczko (zjeżdżalnie: Snappy Dragon slide, Pink Panther slide, karuzela Teacup and saucer, wielkie bańki mydlane),
- zespół NO NAME na żywo,
- kawiarenka,
- stoiska, 
- puchary i dyplomy dla uczestników zawodów

 

oraz wiele innych.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC