1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PRACA DLA SZWACZEK/KRAWCOWYCH

zip_yard_bedford_praca_bedfordplcom

Oto ekscytująca możliwość pracy w jednej z wiodących na rynku brytyjskim firm, zajmujących się przeróbkami i naprawą odzieży. Mowa o The Zip Yard, największym tego typu przedsiębiorstwie w UK, które właśnie rozpoczyna rekrutację na stanowiska szwaczek/krawcowych do nowo otwartego sklepu przy High Street w Bedford.
Firma The Zip Yard oferuje usługi polegające na naprawie, cerowaniu, przeróbce oraz szyciu odzieży, konfekcji oraz wszystkiego, co dopasuje się do maszyny szwalniczej. Począwszy od obszywania brzegów w spodniach, wymiany guzików czy zamków, poprzez suknie ślubne, aż do całkowitego przeprojektowania całej konfekcji.

Praca na stanowisku szwaczki/krawcowej w firmie wiąże się z wykonywaniem przeróbek odzieży, naprawie rzeczy, szyciu na miarę oraz nadawaniu nowego stylu ubraniom, a także na spotkaniach z klientami sklepu w celu pobrania miary, podpięcia oraz dopasowania odzieży.

To praca przy różnych częściach garderoby i konfekcji; codziennych ubraniach, kostiumach czy strojach ślubnych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.thezipyard.co.uk/bedfordOd kandydatów wymagane są kwalifikacje w krawiectwie oraz profesjonalne doświadczenie w reperowaniu i przeprojektowywaniu odzieży oraz w obsłudze maszyny szwalniczej. Poszukiwane są osoby spostrzegawcze i uzdolnione w szyciu, potrafiące pracować w zespole, z elastycznym podejściem do pracy, pozytywne i kreatywne. Wymagana także jest zdolność do porozumiewania się w języku angielskim.

Swoje CV można przesłać lub dostarczyć pod adres: The Zip Yard Bedford, 76 High Street, Bedford, MK40 1NN.

zip_yard_logo_bedfordplcom

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC