1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

KONCERT MACIEK PYSZ TRIO

maciek pysz trioMamy dla Was świetną propozycję na spędzenie piątkowego wieczoru. Maciek Pysz, Asaf Sirkisi i Yuri Goloubev czyli Maciek Pysz Trio dadzą koncert w Luton Library Theatre 9 St George's Square, LU1 2NG). Utalentowany polski muzyk jazzowy i kompozytor z Londynu przyjedzie wraz ze swoimi kolegami do Luton w ramach trasy promującej debiutancki album tria o nazwie „Insight”. Koncert zacznie się o godzinie 20.00.

Debiutancka płyta trzech muzyków to przede wszystkim efekt ich znakomitej, 3-letniej już współpracy. „Insight” jest mieszanką zarówno autorskich pomysłów, jak i inspiracji światową muzyką jazzową. Usłyszymy na niej hołd oddany tradycji, ale także nowe i oryginalne muzyczne podejście do tematu. Płyta składa się z 9 utworów – całość została nagrana w włoskim studio Artesuono pod bacznym okiem (i uchem!) Stefano Amerio. Premiera płyty miała miejsce w maju ubiegłego roku.

Więcej informacji o muzykach, płycie i trasie koncertowej, odnajdziecie na stronie http://www.maciekpysz.com/. Podczas jej przeglądania radzimy włączyć dźwięk, aby móc posłuchać pięknych utworów Maćka.

Strona koncertu Maciek Pysz Trio na Facebooku: 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC