1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

NOWY SEZON PAF BEDFORD

paf_bedford_fotograf 1Tylko dni dzielą Polską Akademię Futbolu (PAF) w Bedford od powrotu do treningów i rozgrywania meczy na świeżym powietrzu, a więc od rozpoczęcia sezonu wiosennego! Piłkarzy PAF na murawie zobaczyć można będzie już od 5 kwietnia. Piłkarzy i piłkarki, ponieważ PAF otwiera swoje drzwi również przed dziewczynkami. Dowiedźcie się, jak Wasze dzieci mogą wejść w skład tej wspaniałej drużyny.

Treningi PAF odbywają się na boisku przy szkole St John Rigby Catholic Primary School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ), w każdą sobotę, w godzinach 15.30 – 17.00. Szkolenie młodych sportowców przeprowadzane jest w trzech grupach wiekowych i dostosowane do możliwości dzieci. Trenerzy PAF pokazują, w jaki sposób można zachęcić dzieci do zabawy z piłką oraz jak należy rozwijać zainteresowanie sportem. Głównym celem PAF jest stworzenie silnego klubu sportowego; miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli, mogliby w aktywny sposób wspólnie spędzać czas. PAF chce pokazać, że sport integruje, motywuje do zdrowej rywalizacji, jest ogólnorozwojowy i pozytywnie wpływa na więzi rodzinne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w wieku od 6 do 14 lat na nasze treningi, zarówno chłopców, jak i dziewczynki. PAF Bedford zapewnia miłą atmosferę, dobrą zabawę bez względu na pogodę oraz ciekawy trening pod okiem profesjonalnych trenerów.

Więcej informacji na temat Polskiej Akademii Futbolu oraz treningów można zdobyć pod numerem telefonu: 07415898541 oraz bezpośrednio na zajęciach.
https://www.facebook.com/pages/PAF-Bedford/520695568016284

paf_bedford_fotograf 1

paf_bedford_fotograf 2

Zdjęcia: Studio Broadway / www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC