1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

STRAJK NAUCZYCIELI

strajk_peterboroughZwiązek nauczycieli w UK, The National Union for Teachers (NUT), planuje przeprowadzenie jednodniowego, ogólnokrajowego strajku nauczycieli w środę, 26 marca. Oznacza to, że szkoły w Bedford i Bedfordshire mogą zostać całkowicie zamknięte na czas trwania protestu. O tym, czy tak się stanie i które placówki przyłączą się do strajku, możemy dowiedzieć się już teraz.

 

Ewentualne zamknięcie placówek szkolnych można sprawdzić na stronie internetowej Bedford Borough Council oraz Central Bedfordshire:

 

Między związkiem NUT a rządem już od dłuższego czasu nie może dojść do porozumienia w kwestiach, które mają kapitalne znaczenie dla nauczycieli. Chodzi przede wszystkim o wysokość płac nauczycieli oraz ich emerytury, a także o coraz większe obciążenie pracą. NUT szacuje, że dwóch na pięciu nauczycieli zmieni profesję w ciągu pięciu lat ze względu na natłok obowiązków, pensję zależną od indywidualnych wyników, wzrastające składki emerytalne oraz konieczność pracy do 68. roku życia. Zdaniem NUT, szkolnictwo w UK czeka kryzys, a strajk – wobec niemożności porozumienia z decydentami – jest jedynym sposobem na przekazanie rządowi związkowego zaniepokojenia obecną i przyszłą sytuacją nauczycieli.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC