1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

TEATR DLA DZIECI W BEDFORD

teatr_lalkowy_bedfordJuż 22 marca zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Właśnie tego dnia będziemy w Bedford gościć teatr z Polski, który zaprezentuje spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz warsztaty teatralne, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-12 lat. Poniżej prezentujemy informacje o samym przedstawieniu oraz o tym, jak można zdobyć na nie bilety.

W jaki sposób sprawdzić czy księżniczka jest prawdziwa? Czy Książę może pokochać tylko prawdziwą Księżniczkę? Czy jego rodzice pomogą mu znaleźć tę jedyną, ukochaną? To bardzo poważne pytania, na które odpowiedzi istnieją tylko w bajkach. Rozśpiewany spektakl pod tytułem „Księżniczka na ziarnku grochu” pomoże wszystkim rozwiązać te niezwykle istotne zagadki bajkowego życia. Będziecie mieli możliwość zobaczenia, jak wygląda ta jedyna, najprawdziwsza księżniczka, a także poznać królewskie sposoby na sprawdzenie jej prawdziwości. Zapraszamy serdecznie do magicznego świata teatru lalkowego, w którym pomożecie ścielić łóżko dla księżniczki, rozwikłacie zagadkę, w jaki sposób uzdrowić „całkiem niezdrową księżniczkę” oraz zobaczyć jak wygląda księżniczka, która zabija smoka jednym paluszkiem…

A tak aktorzy mówią o sobie: „Teatr przy fundacjikulturalnej.pl jest inicjatywą zawodowych aktorów, pracujących na scenach teatrów dla dzieci na Śląsku i Zagłębiu. Naszym celem jest prezentowanie w pełni profesjonalnych, przygotowanych z najwyższą starannością spektakli dla dzieci. Nasze spektakle były prezentowane z powodzeniem na scenach polskich i zagranicznych; byliśmy gośćmi Polonii w Finlandii, na Ukrainie, w Mołdawii, Irlandii oraz wielu innych miejscach.”

Po olbrzymim sukcesie tournée, które teatr odbył w zeszłym roku, mamy pewność, że spektakl zostanie świetnie przyjęty również przez bedfordzką widownię!

22 marca szykujemy jeszcze więcej atrakcji! W tym samym dniu odbędzie się również Kiermasz Wiosenny, na którym będzie możliwość obejrzenia oraz zakupienia prac wykonanych przez uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA. Zachęcamy do odwiedzenia wiosennych stoisk!

 

Data: 22 marca
Miejsce: Beauchamp Middle School
Godzina: 14.00, 15.30 (2 spektakle)

 

Bilety:

Przedsprzedaż (do 8 marca 2014):
7 funtów - dzieci
5 funtów - dorośli

Cena regularna (do wyprzedania biletów):
8 funtów - dzieci
6 funtów - dorośli

 

Informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
numer telefonu: 07935643005

Zapraszamy!!!

 

Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego (PLCA)

 

teatr_dzieci_bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC