1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

BAL PRZEBIERAŃCÓW - FOTORELACJA

polski_fotograf_bedford (6)Kto nie był, niech żałuje, a kto był... zapamięta ten bal na długo. Mowa oczywiście o Balu Przebierańców zorganizowanym przez PLCA (Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego), który odbył się 8 lutego 2014. Kolorowy tłum księżniczek, rycerzy, batmanów, wróżek i innych magicznych postaci sprawił, że nawet dorośli na chwilę zapomnieli o codzienności i dali porwać się beztroskiej zabawie.

Oprócz tańców, uczestnicy balu mogli wziąć udział w licznych konkursach czy sprawdzić się podczas wykonywania specjalnie przygotowanej choreografii. Głównym punktem imprezy był wybór Króla i Królowej Balu, przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych. Postronne jury wybrało czterech uczestników balu, którzy nie tylko ładnie się prezentowali, ale przede wszystkim świetnie się bawili, zachęcając swoją aktywnością i rewelacyjnym nastrojem innych do wspólnej zabawy. Dzieci, jak przystało na Króla i Królową, otrzymały złote korony oraz atrakcyjne nagrody.

Dla wszystkich, którzy po szalonych tańcach chcieli posiedzieć w miłym towarzystwie oraz przyjaznej atmosferze, przygotowano bufet. Jak zwykle mamy (i tatusiowie!) z Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA w Bedford nie zawiodły – uczestnicy balu mogli skosztować pysznych domowych wypieków!

Na uczestników balu czekało jeszcze więcej atrakcji - można było spróbować swego szczęścia biorąc udział w loterii, a także przeistoczyć w cudnego motylka bądź groźnego muszkietera, przy stoisku malowania twarzy.

Nieodłączną częścią Balu była minisesja fotograficzna, przeprowadzona dzięki uprzejmości Studia Broadway, która cieszyła się ogromna popularnością. I słusznie! Przy okazji informujemy, że zdjęcia można będzie odebrać w biurze PLCA przy 4-6 Bromham Road w sobotę, 15 lutego (godz. 12.00 – 13.00) oraz w niedzielę, 16 lutego (godz. 11.30 – 12.30).

Fotorelacja z Balu się poniżej.

Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację balu, jesteście niezastąpieni!

 

 

 

xxxx
polski_fotograf_bedford (1)
polski_fotograf_bedford (2)
polski_fotograf_bedford (3)
polski_fotograf_bedford (4)
polski_fotograf_bedford (5)
polski_fotograf_bedford (6)
polski_fotograf_bedford (7)
polski_fotograf_bedford (8)
polski_fotograf_bedford (9)
polski_fotograf_bedford (10)
polski_fotograf_bedford (11)
polski_fotograf_bedford (12)
polski_fotograf_bedford (13)
polski_fotograf_bedford (14)
polski_fotograf_bedford (16)
polski_fotograf_bedford (17)
polski_fotograf_bedford (18)
polski_fotograf_bedford (19)
polski_fotograf_bedford (20)
polski_fotograf_bedford (21)
polski_fotograf_bedford (22)
polski_fotograf_bedford (23)
polski_fotograf_bedford (24)
polski_fotograf_bedford (25)
polski_fotograf_bedford (26)
polski_fotograf_bedford (27)
polski_fotograf_bedford (28)
polski_fotograf_bedford (29)
polski_fotograf_bedford (335)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC