1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

JACK STRONG W KINACH W UK

bedfordpl_film 9"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny. Od 14 lutego film będzie można zobaczyć w kinach na terenie UK.

Jack Strong. Rzucił wyzwanie Imperium. Zmienił losy świata. Zapłacił za to najwyższą cenę. Jack Strong – szpieg, który ryzykował wszystko, co kochał.

Władysław Pasikowski sięga po ukrywaną przez lata, prawdziwą historię największego szpiega naszych czasów. Pułkownik Ryszard Kukliński ma dostęp do najtajniejszych akt Układu Warszawskiego. Kiedy dowiaduje się o poufnych planach, które mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej, postanawia działać.

Podejmuje współpracę z CIA. Funkcjonując w samym środku systemu sowieckiego jest skazany na samotną walkę, o której nie może powiedzieć nawet własnej żonie.

Jak długo będzie mógł działać za plecami KGB? Przekazując Amerykanom tajne dokumenty wie, że ryzykuje życiem. Nie tylko swoim, ale także swoich synów i żony. Kiedy w walce o wolność zaryzykuje wszystko, wszystko może stracić.

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego występują czołowi polscy aktorzy: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Krzysztof Globisz, Ireneusz Czop, a także Patrick Wilson i Dimitri Bilov.

Lista kin, w których będzie można zobaczyć najnowszy film Pasikowskiego w UK, nie obejmuje niestety Bedford. Najbliższe kina Cineworld, w których od 14 lutego będzie można zobaczyć film, znajdują się w Cambridge, Luton, Milton Keynes oraz Northampton.

Dystrybutorem filmu w UK jest Project London Films.

jackstrong_plakat

 

bedfordpl_film 1

 

bedfordpl_film 2

 

bedfordpl_film 3

 

bedfordpl_film 5

 

bedfordpl_film 6

Foto: materiały prasowe

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC