1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ROZLICZENIE WOŚP BEDFORD

wosp serceCzas podsumować nasze wspólne dokonania, podziękować wszystkim, którzy wzięli udział i pomogli w zorganizowaniu 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bedford. Czas na podziękowania dla wolontariuszy, organizatorów i sponsorów, dla osób prywatnych i firm, które zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy w różnej formie, dla zespołów dziecięcych i kapel rockowych, dla solistów i muzyków, prezenterów muzycznych i konferansjerów i dla wszystkich tych, którzy wrzucili do puszki choć grosik i tych, którzy przekazali pokaźne kwoty.

Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych ile pieniędzy udało nam się zebrać i w jaki sposób oraz rozliczyć się z kosztów jakie musieliśmy ponieść.

Pragniemy wszystkim podziękować osobiście i złożyć oficjalne podziękowania na ich ręce, więc zorganizowaliśmy spotkanie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 1 lutego 2014 o godzinie 15:00 w Domu Polskim przy Ashburnham Road. Zapraszamy serdecznie wszystkich wolontariuszy, sponsorów, organizatorów i wszystkich, którzy brali udział w wydarzeniu.

Sztab WOŚP Bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC