1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

KAZIK NA ŻYWO W LONDYNIE

13Dobra wiadomość dla fanów Kazika na Żywo; dla tych, którzy nie mogli być na koncercie KNŻ w marcu zeszłego roku lub odczuwają po nim niedosyt oraz dla osób chcących posłuchać świetnej muzyki – KNŻ powraca na scenę klubu Scala w Londynie już w niedzielę, 9 lutego, o godzinie 20.00. Support zapewni Lynchpyn. A my mamy dla Was dwie wejściówki na koncert do wygrania w naszym konkursie.

Przyślijcie do nas odpowiedź na poniższe pytanie – bilety zostaną rozlosowane wśród wszystkich poprawnych zgłoszeń w dniu 1 lutego:

Jak brzmi tytuł ostatniej płyty KNŻ, wydanej w 2011 roku?

Odpowiedzi wysyłajcie mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na naszym fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/peterboroughpl

Jak wspominaliśmy, koncert KNŻ odbędzie się 9 lutego w klubie Scala (275 Pentoville Road, Kings Cross, London, N1 9NL). Wstęp do klubu od godziny 18.30 – koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują £22 i można je zakupić na stronie Buch IP www.buch.co.uk/bilety oraz Ticketweb www.ticketweb.co.uk

W dniu koncertu wejściówki kosztować będą £25.

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/376695799143238/

Zapraszamy!

 

kazik_plakat_peterboroughpl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC