1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ANKIETA O DZIECIACH W UK

peterboroughpl_ankietaBarbara Janta, polska doktorantka na Uniwersytecie w Warwick, zaprasza wszystkich rodziców do wypełnienia ankiety dotyczącej urodzenia i wychowywania dzieci w Wielkiej Brytanii. Ankieta to część doktoratu, w którym podjęte zostanie pytanie, czy rodzicielstwo wpływa na decyzje Polaków o pozostaniu w UK lub powrocie do Polski. Szczególnie cenne będą opinie rodziców, którzy wychowują dzieci urodzone w Wielkiej Brytanii oraz osób, które planują powiększenie się rodziny w najbliższym czasie.

Badanie jest anonimowe i zajmuje ok. 15-20 minut.

Wyniki badania zostaną wykorzystane do pracy naukowej, która mam nadzieję będzie miała również wpływ na kształtowanie się polityki społecznej dotyczącej dzietności migrantów w Wielkiej Brytanii i w Polsce – mówi Barbara Janta.

Badanie dostępne jest na poniższej stronie internetowej:
http://migracjairodzicielstwo.badanie.net/

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Barbarą na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC