1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

FESTIWAL ŚWIĄTECZNY - FOTORELACJA

BEDFORDPL_14W niedzielę, 1 grudnia, polska społeczność w Bedford miała okazję uczestniczyć w Festiwalu Świątecznym, zorganizowanym przez Polską Szkołę Sobotnią przy PLCA. Wydarzenie to z pewnością zostanie zapamiętane jako jedno z większych, ponieważ ilość osób odwiedzających imprezę przerosła nawet oczekiwania organizatorów. Co działo się na miejscu?

 
Na początku imprezy, którą zaszczycili swą obecnością wyjątkowi goście, wręczono podziękowania organizacjom, firmom i osobom, bez wsparcia których festiwal nie byłby tak wspaniały.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, na którą złożyły się występy uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA w Bedford przygotowane pod kierunkiem nauczycieli.  Każdy kolejny występ wprowadzał zgromadzonych w świąteczny nastrój, a fakt, że w grocie siedział Święty Mikołaj, trzymał nie tylko dzieci, w wielkim napięciu. Magii zaś dodawały dekoracje wykonane przez dzieci i rodziców, a świąteczną atmosferę dopełniały nastrojowa muzyka, domowe przysmaki oraz aromatyczny grzaniec.

Wokół sali ustawione były stanowiska kiermaszu, na których goście mogli obejrzeć, między innymi, świąteczne prace uczniów naszej szkoły, Te unikatowe dzieła sztuki oraz ręcznie wykonane świąteczne ozdoby, zrobione przez mamy naszych uczniów oraz nauczycieli, cieszyły się dużym powodzeniem. Tradycyjnie można było spróbować swego szczęścia biorąc udział w loterii fantowej. Także nasi darczyńcy na swych stoiskach prezentowali swoje produkty i usługi.

Wszystkie dzieci mogły skorzystać z plastycznych umiejętności pań, które malowały twarze, pomagały w dekorowaniu bombek i pierniczków. Można było także napisać list do Świętego Mikołaja.

Punktem kulminacyjnym imprezy była oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który w pięknie udekorowanej grocie rozdawał dzieciom słodkie prezenciki. Każdemu dziecku wykonano fotografie, które można będzie zakupić po atrakcyjnej cenie. Osoby spoza szkoły, zainteresowane pamiątkowym zdjęciem, prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu naszej organizacji pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom za ich pomoc i wsparcie naszej inicjatywy.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, wolontariuszy, nauczycieli, naszych przyjaciół i partnerów, bez wsparcia których ten Festiwal na pewno nie byłby tak wyjątkowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie nas odwiedzili i już dzisiaj zapraszamy na naszą kolejną imprezę, o której na pewno dowiedzą się Państwo za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.polish-culture.com oraz naszego partnera - portalu bedfordpl.com!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zdjęciami niezawodnego pana Krzysztofa Siedleckiego.


The Polish Language and Culture Association (PLCA)

 

 

BEDFORDPL_1

BEDFORDPL_2

BEDFORDPL_3

BEDFORDPL_4

BEDFORDPL_5

BEDFORDPL_6

BEDFORDPL_7

BEDFORDPL_8

BEDFORDPL_9

BEDFORDPL_10

BEDFORDPL_11

BEDFORDPL_12

BEDFORDPL_13

BEDFORDPL_14

BEDFORDPL_15

BEDFORDPL_16

BEDFORDPL_17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC