1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ANDRZEJKI 2013

andrzejki_bedford_peterboroughJeśli w tym roku chcielibyście spędzić noc andrzejkową w innym mieście, choć wciąż blisko Bedford i poznać nowych znajomych, a przede wszystkim - dobrze się pobawić; to zapraszamy na Andrzejki do Cambridge. Impreza odbędzie się 30 listopada, w Boathouse Pub przy Chesterton Road (CB4 3AX), od godziny 19.00 – a organizuje ją White Sox Entertainment czyli „nowo powstały twór integracyjno-muzyczno-artystyczny o zabarwieniu imprezowo-alkoholowym”. Będzie się działo!

 
Andrzejki zostały przygotowane dla grona 80 osób, które do dyspozycji mieć będzie prywatną salę z barem. Alkohol do kupienia na miejscu. W cenie biletu zawarte są przekąski, snacki, zimny bufet oraz napoje bezalkoholowe. W ramach imprezy odbędą się konkursy z nagrodami (procentowymi), konkurs na najlepsze przebranie czyli wybory króla i królowej imprezy oraz inne niespodzianki.

Bilet wstępu kosztuje £15 – do nabycia pod numerem telefonu 07872922217 (Tomek).

Zapraszamy do rezerwowania swoich biletów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona oraz do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/552278564820927.

 

andrzejki 2013-bedford peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC