1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

HALLOWEEN W STUDIO BROADWAY

halloween w studio broadwayZ okazji Halloween zapraszamy na nietypowe sesje zdjęciowe, podczas których, dzięki nowoczesnej technologii, można będzie przenieść się w straszną scenerię. Na potrzeby sesji wyposażyliśmy naszą garderobę w rekwizyty i przebrania halloweenowe dla dzieci oraz dorosłych. Na miejscu znajdują się też kremy do upiornego makijażu, bezpieczne do używania również przez najmłodszych. Przygotowaliśmy też zabawę, w której do wygrania jest jedna sesja na Halloween w naszym studio!

Zdjęcia podczas sesji wykonywane są za pomocą technologii chroma key - polega ona na dobieraniu różnego tła do fotografowanej osoby lub obiektu. Dysponujemy dużym wyborem halloweenowych teł; od tych bardziej przyjaznych z dyniami czy duszkami, po te już bardziej mrożące krew w żyłach.

Sesja kosztuje £20 i każdy otrzyma po niej płytę CD z fotografiami, wydruk A4 a także zdjęcie w formacie A5.

Zapraszamy do zamawiania sesji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 07511129338.

Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough - wśród osób, które lubią i polubią profil Studia Broadway w Peterborough rozlosujemy bezpłatną sesję na Halloween!

Zapraszamy i pozdrawiamy!
Studio Broadway

 

halloween w studio broadway1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC