1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

KOLORUJEMY FLAGĘ W BEDFORD!

kolorujemy flage bedfordO piłkarskim meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2014, który polska reprezentacja rozegra z Anglią na Wembley we wtorek, 15 października, wiedzą prawie wszyscy. A czy wiecie, że z tym meczem związana jest inicjatywa polonii w Bedford? Miło nam poinformować, że powstaje 10-metrowa flaga, która zostanie pomalowana przez uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA i która będzie widoczna na wielkim meczu. Wszystko dzięki inicjatywie kolorujemydzieciom.pl.

Celem akcji jest pomoc dzieciom z domów dziecka w Polsce. A plan prosty - wyremontować minimum trzy domy dziecka w 2013 roku. Wszystko po to, aby dzieci w placówkach poczuły się ważne i aby pokolorować ich przestrzeń poprzez remont budynków. Inspiracją do działania jest aktywność kibiców piłkarskich, którzy na co dzień pomagają domom dziecka.

Akcja „KOLORUJEMY” jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Polsce. Biorą w niej udział Stowarzyszenia Kibiców działające przy klubach sportowych, fani futbolu, ich znajomi i rodziny, studenci, ludzie dobrej woli a także szeroka gama firm usługowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Całość koordynuje Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców.

Projekt włączenia się dzieci w Bedford do akcji przy okazji meczu na Wembley powstał spontanicznie. Dzięki współpracy świetnych ludzi, potężna flaga w niedzielę będzie już gotowa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ją podziwiać, do przyjścia do Domu Polskiego przy Ashburnham Road w niedzielę, 13 października - właśnie wtedy i właśnie tam uczniowie polskiej sobotniej szkoły przy PLCA będą ją kolorować.

Akcja w Bedford stała się możliwa dzięki: Polskiej Szkole Sobotniej przy PLCA, Polskiej Akademii Futbolu Bedford i Domowi Polskiemu.

Zapraszamy!

Projekt flagi:

projekt flagi bedford kolorujemy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC