1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PROJEKCJA FILMU "W IMIĘ"

w-imie-chyraSpośród wszystkich atrakcji trzydniowego Bedford Film Festival, warsztatów i seansów chociażby takich filmów jak “Turbo” czy „Kwadrofonia” – to jedno wydarzenie, z wiadomych względów, najbardziej przyciągnęło naszą uwagę. Mowa o projekcji polskiego filmu „W imię”, w reżyserii Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych „33 scen z życia” i głośnego „Sponsoringu”.

Wyróżniony prestiżowymi nagrodami film to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

Seans polskiego filmu z angielskimi napisami odbędzie się w niedzielę, 29 września, o godzinie 15.00, w Sir William Harpur Gallery - The Higgins (Castle Lane, Bedford, MK40 3XD).

Bilety w cenie 5 funtów można zakupić na stronie internetowej: http://bedfordfilmfestival.org/event/details/in-the-name-of-w-imie/ lub przy wejściu, przed samym seansem (pod warunkiem, że bilety nie zostaną sprzedane w przedsprzedaży).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC