1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.10.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

TRENING POLSKIEJ AKADEMII FUTBOLU

polska akademia footballu_bedfordMiło nam również poinformować, że nasza drużyna nawiązała ścisłą współpracę z Polską Szkołą Sobotnią przy PLCA. Pierwszy wspólny trening odbędzie się już 28 września w godzinach 13.30 - 14.00, w siedzibie szkoły; Beauchamp Middle School (Hawk Drive, Bedford, MK41 7JE). Trening będzie przeprowadzony w 3 grupach wiekowych i dostosowany do możliwości dzieci. Trenerzy pokażą, w jaki sposób można zachęcić dzieci do zabawy z piłką oraz jak należy rozwijać zainteresowanie sportem.

Nieco więcej o samej inicjatywie - pomysł stworzenia Polskiej Akademii Futbolu, bo tak właśnie się nazywamy, powstał już ponad rok temu. Od początku nad projektem pracowali panowie Adam Dziuba i Jarosław Górka z Rady Parafialnej w Bedford. Okazało się, że drużyna piłkarska to strzał w dziesiątkę! Chętnych pojawiało się coraz więcej. Dzieci potrzebowały miejsca, aby poćwiczyć, zintegrować się - a rodzice takiej inicjatywy, która rozwijałaby sprawność fizyczną dzieci a także umiejętność gry zespołowej.

Coraz większe zainteresowanie wśród Polonii wymusiło zmiany, w rezultacie których w maju 2013 roku drużyna piłkarska została przekształcona w klub sportowy.

W chwili obecnej klub prowadzi trzech panów: Bartosz Frąckowiak, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi oraz trenerzy: Piotr Armata i Tomasz Jancelewicz. Głównym celem PAF jest stworzenie silnego klubu sportowego; miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli, mogliby w aktywny sposób wspólnie spędzać czas. Chcemy pokazać, że sport integruje, motywuje do zdrowej rywalizacji, jest ogólnorozwojowy i pozytywnie wpływa na więzi rodzinne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w wieku od 6 do 14 lat na nasze treningi, zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach 16:30 - 18:00 na terenie St John Rigby Catholic Primary School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ).

Treningi są bezpłatne. Zapewniamy miłą atmosferę, dobrą zabawę bez względu na pogodę oraz ciekawy trening pod okiem profesjonalnych trenerów.

 

Więcej informacji na temat Polskiej Akademii Futbolu oraz treningów można zdobyć pod numerem telefonu: 07415898541 oraz bezpośrednio na zajęciach. Będzie także możliwość porozmawiania z trenerami oraz zapisania dzieci zaraz po treningu w szkole, 28 września 2013.

Pamiętajmy, ruch to samo zdrowie!

Na zachętę dla pierwszych pięciu nowych piłkarzy mamy świetne upominki - szaliki reprezentacji Polski. Jako ciekawostkę będzie można zobaczyć oryginalną koszulkę Borusii Dortmund Roberta Lewandowskiego z meczu przeciwko Realowi, w którym Robert Lewandowski strzelił 4 bramki!

Zapraszamy!

Polska Akademia Futbolu w Bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC