1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

BEDFORD FOOD FESTIVAL 2013

bedford food festivalJeśli szukacie sposobu na miłe, a przede wszystkim smaczne, spędzenie weekendu, to Bedford Food Festival 2013 jest propozycją właśnie dla Was. Zapraszamy Was na prawdziwą ucztę do Harpur Suite – już w sobotę, 14 września. Czekają nas degustacje potraw zarówno tych lokalnych, jak i pochodzących z różnych zakątków świata oraz pokazy kulinarne.

A skoro już o tych ostatnich mowa; czy wiecie, jak przyrządzić słynny Bedfordshire Clanger? Jeśli nie, to będziecie się mogli tego nauczyć w sobotę. Bedfordshire Clanger to jedna z najsłynniejszych potraw wywodzących się z naszego hrabstwa – chrupiący pieróg, którego połowa jest pikantna (mięso, ziemniaki i warzywa) a druga połowa słodka (dżem, jabłko lub inny owoc). To połączenie drugiego dania i deseru.

Związek działkowy Mile Road pokaże nam, jak najłatwiej wyprodukować swoją własną żywotność, a specjaliści z Love Food Hate Waste nauczą najkorzystniejszego i najtańszego wykorzystywania jedzenia.

Skosztujemy także dań azjatyckich, włoskich czy też kuchni libańskiej - to już w ramach wycieczki szlakiem kulinarnym po dziesięciu restauracjach w centrum miasta. Początek w Swan Hotel o godzinie 14.00. Każdy, kto weźmie udział w degustacjach i ocenianiu restauracji, weźmie tym samym udział w losowaniu kuponów Love Bedford o wartości 50 funtów, do wykorzystania w ponad 250 punktach handlowo-usługowych i restauracjach na terenie miasta. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.lovebedford.co.uk/#/love-culture-trail/4579142021.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC