1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

HERITAGE OPEN DAYS W BEDFORD

heritage open days peterboroughNa te kilka dni w roku z niecierpliwością czekają miłośnicy historii i dziedzictwa kulturowego – trwają właśnie Heritage Open Days. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć wiele zabytków i atrakcji oraz zwiedzić historyczne miejsca, do których wstęp jest zazwyczaj płatny. Drzwi dziedzictwa historycznego stają przez odwiedzającymi otworem i sami możemy sprawdzić, gdzie warto się udać, aby wykorzystać tą jedyną w roku okazję.

Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego Królestwa. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek nie będziecie, na pewno w Waszej okolicy znajdzie się coś godnego zwiedzenia. Strona Heritage Open Days podaje ponad 4,500 propozycji weekendowych i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację: http://www.heritageopendays.org.uk/directory/advanced-search

A tutaj kilka miejsc, które można zwiedzić w Bedford i okolicach:
http://www.bedford.gov.uk/business/regeneration_projects/bedford_high_street_thi/heritage_open_days_2013.aspx

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC