1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

WYGRAJ BILETY NA KABARET

kmn na stroneDo występu Kabaretu Moralnego Niepokoju w pobliskim Peterborough zostało tylko kilka dni, więc przypominamy zapominalskim, że najwyższy czas kupić bilety wstępu do The Cresset, na dzień 26 września, na godzinę 20.00. Dzięki uprzejmości organizatorów występu, mamy ze swojej strony trzy wejściówki do rozdania wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na nasze pytanie konkursowe.
W składzie Kabaretu Moralnego Niepokoju zaszły w ostatnich dwóch latach pewne zmiany personalne. Katarzynę Pakosińską najpierw zastąpiła Agata Załęcka. W czerwcu zeszłego roku panowie z kabaretu rozstali się również i z Załęcką, a do współpracy zaprosili… no właśnie, kogo? Jeśli wiecie, jak brzmi imię i nazwisko jedynej obecnie pani występującej w Kabarecie Moralnego Niepokoju, to napiszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na odpowiedzi czekamy do 16 września, a wśród wszystkich poprawnych rozlosujemy trzy bilety.

Więcej informacji o kupnie biletów na występ w Peterborough znajdziecie tutaj:
http://www.kabareton.co.uk/kmn-2013-sklepy/

Zapraszamy także na stronę wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/445527862213253/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC