1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

WITAMY ZOO ATELIER

zoo4Mapa polskich biznesów w Bedford wzbogaciła się właśnie o kolejny punkt – jest nim ZOO Atelier czyli salon fryzjerski. Jego klientami nie są jednak ani panie, ani panowie, poszukujący nowych trendów w stylizowaniu włosów. ZOO atelier to salon fryzjerski dla kotów i psów. Bo, jak się okazuje, nasze czworonogi również zasługują na piękny wygląd.

Właścicielką salonu jest pani Ewa Nowak, absolwentka wydziału zootechnicznego Akademii Rolniczej w Szczecinie. Pani Ewa posiada nie tylko doświadczenie, ale także wiedzę z zakresu stylizowania psich i kocich fryzur – brała bowiem udział w odpowiednich, profesjonalnych kursach i szkoleniach w Polsce.

Każdy klient jest przyjmowany właśnie przez panią Ewę, z którą można uzgodnić, jaka fryzura będzie najlepsza dla naszego pupila. Pani Ewa uwzględnia przy tym wszystkie sugestie i chętnie doradza typ fryzury, dopasowany do rodzaju włosa czworonoga. A dzięki doskonałej organizacji pracy, salon zapewnia swoim klientom krótkie czasy oczekiwania na wizytę - koniec z miesięczną kolejką!

Pani Ewa jest pewna: - Posiadamy największy i bez wątpienia najlepiej wyposażony salon dla psów i kotów w tym mieście.

Zwierzaki - bez względu na swoje rozmiary - poczują się w salonie w pełni komfortowo i będą przebywać pod opieką jednego z najlepszych fachowców. Salon dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami, przystosowanymi do pracy z wszystkimi rasami - dzięki czemu pracownicy mogą pracować wydajnie i bezstresowo, bez względu na wielkość czworonoga. Dodatkowo, zastosowanie systemu podciśnieniowego Clipper Vac® pozwala na uzyskiwanie w salonie efektów, które wcześniej były niedostępne w tak krótkim czasie przy nieskazitelnej jakości.

Salon dba nie tylko o komfort zwierząt i piękne stylizacje. Ważne jest także bezpieczeństwo pociech i ich zdrowie. - Wszystkie narzędzia są obligatoryjne sterylizowane po każdym z zabiegów. Nie stosujemy żadnych środków uspokajających. Jeśli pomimo naszych zapewnień, nadal masz cień wątpliwości lub po prostu masz taki kaprys, możesz patrzeć nam na ręce, gdy będziemy strzyc twojego psa lub kota. W ZOO Atelier nie mamy nic do ukrycia. Od nas nigdy nie wyjdziesz niezadowolony! – mówi pani Ewa.

Zapraszamy!

ZOO Atelier
5 Springfield Centre
Kempston
Bedford
Bedfordshire
MK42 7PR

Tel.: 07762224175

zoo1

zoo2

zoo3

zoo4

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC