1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.10.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU W UK

kmn na stroneKabaret Moralnego Niepokoju powraca do Anglii z zupełnie nowym programem i zaprasza na występy w Peterborough, Leeds, Manchester i Birmingham. W dniach 26-29 września niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zaprezentują się w zupełnie nowym programie. Organizatorem trasy jest kabareton.co.uk.

Nazywani geniuszami polskiego kabaretu, bo genialnym trzeba być, żeby zrobić skecz o drzwiach który śmieszy miliony, występują nieprzerwalnie od 1996 roku. Trzon grupy stanowią: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. Kilkanaście miesięcy temu do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła Magda Stużyńska! Magda, to świetna aktorka komediowa znana szerszej publiczności z takich seriali jak Złotopolscy czy Hotel 52, jak również ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.

Kabaret Moralnego Niepokoju mówi o sobie, że jest „Kabaretem, któremu najbliższy jest przydomek „literacki”, który składa swoje programy z piosenek, także tych lirycznych, skeczy i monologów, także tych pisanych mową wiązaną”. W swojej twórczości nawiązują to aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest im także poetyka absurdu.

Kabaret stworzył szereg barwnych postaci będących znakiem rozpoznawczym grupy, które pojawiają się w wielu skeczach kabaretu m.in.: Spikerka i Pan Karol,  Gwidon i Romek,  Wujek i ciotka czy Badyl. Czego mogą się spodziewać fani ich humoru? Występów śmiesznych, fajnych i z polotem.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić Państwa na jeden z sześciu występów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk

Głównym sponsorem imprezy jest firma Western Union. Sponsorem jest firma Lycamobile.

Dodatkowych informacji udziela Marcin Kwiatkowski tel. 07540 222-487, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Agnieszka Uściak tel. 07531 773 778, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kmn-wrzesien2013

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC