1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

DRAGON BOAT RACE W BEDFORD

polski_fotograf_peterborough1Kolejna edycja River Festival w Bedford dopiero w 2014, ale nie myślcie, że w tym roku przy Great Ouse nie wydarzy się nic ciekawego. Wyścig Smoczych Łodzi, The Dragon Boat Race, powróci do Bedford już w niedzielę, 21 lipca. To spektakularne wydarzenie będzie miało charakter charytatywny a zebrane środki zasilą konta organizacji: Autism Bedfordshire, Bedford Foodbank oraz Bedford Sea Cadets.

Początki dyscypliny sięgają kilku tysięcy lat wstecz i wywodzą się z Chin. Jest ona obecnie jedną z najbardziej popularnych aktywności rozgrywających się na wodzie.

W wyścigu w Bedford załogi popłyną na dystansie 350 metrów.

Organizatorzy wciąż przyjmują zgłoszenia od chętnych drużyn. Rekomendowana przez nich ilość osób w drużynie to 16. Osoby te nie muszą mieć żadnego doświadczenia w kwestii smoczych łodzi. Nie muszą się także martwić o sprzęt – łodzie i wyposażenie zapewniają organizatorzy. Wpisowe wynosi £320 (£20 za osobę w drużynie 16).  Więcej informacji pod numerem telefonu 01234 718617 lub emailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zmagania w wyścigu wyłonią najlepsze drużyny, które otrzymają trofea. Jest także przewidziana  specjalna nagroda za najciekawsze, drużynowe przebrania.

Sportowemu widowisku potowarzyszy muzyka, dobre jedzenie i rozrywka dla całych rodzin.

Ciekawostka. Odbywający się wczoraj, 15 czerwca, Peterborough Dragon Boat Festival zakończył się sukcesem, o czym świadczą liczby: ponad 400 zawodników z 26 załóg ścigających się w smoczych łodziach w szczytnym celu, najlepszy wynik 67.60 sekund uzyskany przez drużynę Hotpoint i – co najważniejsze – ponad £4,500 zebranych na rzecz East Anglia Children Hospices (EACH). A my mamy dla Was 15 zdjęć z wydarzenia i trzymamy kciuki, aby festiwal w Bedford również był tak pozytywny.

 

 

polski_fotograf_peterborough1

polski_fotograf_peterborough2

polski_fotograf_peterborough3

polski_fotograf_peterborough4

polski_fotograf_peterborough5

polski_fotograf_peterborough6

polski_fotograf_peterborough7

polski_fotograf_peterborough8

polski_fotograf_peterborough10

polski_fotograf_peterborough11

polski_fotograf_peterborough12

polski_fotograf_peterborough13

polski_fotograf_peterborough14

polski_fotograf_peterborough15

polski_fotograf_peterborough16

foto: eastmodels.co.uk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC