1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

MSZA MŁODYCH

parafiaDo kalendarza nabożeństw kościelnych w Bedford dołącza kolejna msza – tym razem jest to msza młodych, która odbywać się będzie w drugą i czwartą sobotę miesiąca w polskim kościele w Bedford. Na jej pierwszą odsłonę zapraszamy 25 maja, o godzinie 19.30. To msza dla młodzieży, obsługiwana przez młodzież, którą prowadzić będzie ksiądz-rezydent Jan Góra. Dodatkowo, nabożeństwo to będzie mszą zaliczającą się już do niedzielnych.

 

Zatem każdy, kto z różnych powodów nie może uczestniczyć w eucharystii w niedzielę, będzie mógł przyjść do kościoła w sobotę.

Mszy towarzyszyć będzie nowa, świeża oprawa muzyczna. Każdy, kto byłby zainteresowany pomocą w organizacji mszy młodych, proszony jest o kontakt z polską parafią w Bedford.

 

msza mlodych 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC