1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

BEZPŁATNY WYKŁAD O ZDROWIU

wellbeingPierwsze spotkanie z cyklu „Gdy zdrowia potrzeba nam jak najwięcej a młodości jak najdłużej” z wykładem i prezentacją Olka Polanskiego "Zdrowie dzięki wodzie" odbędzie się w St Cuthberts Hall przy Newnham Street w Bedford już 25 maja, w godzinach 15.30 – 17.00. Po wykładzie chętni zostaną zaproszeni na warsztaty „Radykalnego wybaczania”, które poprowadzi Lucyna Michalczyszyn. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

Olek Polanski – CEO Life Improvement Institute LLC oraz Prezes Stowarzyszenia Sanum Per Aquam, to współtwórca technologii wody antyoksydacyjnej, promotor zdrowia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Inicjator i współtwórca uruchomienia w Polsce produkcji wody antyoksydacyjnej z aktywnym wodorem. Poprzez wykłady i prezentacje w Europie, USA i Australii stara się podnieść świadomość ludzi w temacie samouzdrawiania i kreowania otaczającej ich rzeczywistości na bazie ich własnych możliwości otrzymanych od Stwórcy. Będziecie zszokowani informacjami, jakie otrzymacie na tym wykładzie!

Ceremonia w Kręgu Radykalnego Wybaczania, poprowadzona przez Lucynę Michalczyszyn, to zdrowa alternatywna dla kuracji lekowej, metoda wspomagająca odzyskanie naturalnych sił organizmu. Oparta na indiańskiej Ceremonii Uzdrawiającego Kręgu, w dużej mierze zapewnia niewerbalny proces samoleczenia urazów psychicznych, w atmosferze prywatności i anonimowości. Przechodzimy przez krąg, by w ciszy być świadkiem naszej opowieści o tym, co się wydarzyło. Kiedy widzimy, że inni robią to samo, zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy sami i szanujemy ból innych ludzi. Po wysłuchaniu specjalnej opowieści Radykalnego Wybaczania, przechodzimy dwukrotnie przez Krąg i prosimy o zdolność przebaczenia i spokój. Ceremonię poprzedza uzdrawiająca medytacja, która wycisza umysł i pozwala wgłębić się w swoją osobowość i zapoczątkować jej odnowę.

plakat a4 polski-1-page-001

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC