1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ANKIETA FUNDACJI WEMENDERS

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, przygotowanej przez polską fundację Wemenders z  siedzibą w Warszawie. Fundacja postanowiła wesprzeć osoby przebywające na emigracji, w poszukiwaniu odpowiedzialnych, sumiennych  specjalistów zdrowia psychicznego. Działania, jakie są podejmowane, ogniskują się nie tylko na pracy nad zwiększeniem dostępności do pomocy psychologicznej, ale również na pracy z lekarzami i terapeutami. Misją fundacji jest promowanie humanistycznego i całościowego  podejścia  do leczenia. W związku z powyższym fundacja, za naszym pośrednictwem, pyta emigrantów o przekonania na temat zawodu psychiatry i stanu psychiatrii poza granicami Polski.

Fundacja Wemenders zaprasza do wypełnienia anonimowego kwestionariusza. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w pracach zbiorczych, podczas wykładów i konferencji naukowych. Dane metrykalne służą jedynie informacji statystycznej. Zadanie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Link do ankiety: http://www.polonia-ankieta.xt.pl/

Fundacja serdecznie dziękuje za pomoc i zaprasza na swój portal poświęcony depresji: http://www.wemenders.com/

Depresja, globalny kryzys

Światowy dzień Zdrowia Psychicznego w 2012r. odbywał się pod hasłem „Depresja: globalny kryzys”. Najnowsze badania potwierdzają obawy terapeutów i psychiatrów – według danych WHO na depresję cierpi ponad 350 mln osób na świecie. Prognozy wskazują na to, iż depresja - będąca obecnie trzecią pod względem powszechności chorobą – do 2020 roku zajmie niechlubne drugie miejsce w rankingu, a w 2030 roku wysunie się na jego prowadzenie. Wczesna diagnoza i całościowe podejście do leczenia dają zazwyczaj bardzo dobre efekty terapeutyczne. Pozostawiona sobie depresja może wpłynąć destrukcyjnie na zdolność do nauki, pracy, funkcjonowania w rodzinie, a w niektórych przypadkach prowadzić do samobójstwa.

O fundacji

Fundacja Wemenders została założona w 2006 roku. Głównymi celami statutowymi Fundacji są budowanie świadomości społecznej oraz wspieranie osób poszukujących pomocy w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych. Poprzez działania edukacyjne i poszerzanie wiedzy na temat chorób cywilizacyjnych Fundacja zwiększa dostępność informacji i świadomość młodzieży oraz dorosłych w tym zakresie.

Obok szerzenia wiedzy, misją Fundacji jest ułatwienie komunikacji pomiędzy osobami szukającymi pomocy a jednostkami tej pomocy udzielającymi w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych. Budując społeczność zarówno osób poszukujących pomocy, jak i jednostek jej udzielających, Fundacja aktywnie wpływa na ułatwianie dostępu do swobodnej wymiany doświadczeń oraz zwiększa możliwość uzyskania wsparcia w procesie powrotu do zdrowia.

Jednocześnie poprzez wspieranie innych projektów i funkcjonujących podmiotów zainteresowanych rozwijaniem wiedzy i działalności w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych, Fundacja przyczynia się do zmiany nastawienia społecznego oraz kształtu działań, jakie są podejmowane w celu zwiększenia efektywności profilaktyki oraz leczenia.

Od marca 2013 Fundacja Wemenders jest członkiem Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC