1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

WAŻNA ZMIANA WS. OGŁOSZEŃ

stop-smokingZapraszamy wszystkich użytkowników naszego portalu do zapoznania się z ważną zmianą, która od tej pory obowiązywać będzie na naszym portalu a która tyczy się publikowania ogłoszeń o sprzedaży, wymianie i innych formach wprowadzania do obrotu wyrobów tytoniowych. W opublikowanym poniżej oświadczeniu znajdują się szczegóły sprawy oraz powody wprowadzenia w życie zmian:

Oświadczenie w sprawie dodawania ogłoszeń o papierosach na stronie www.bedfordpl.com

Informujemy naszych użytkowników, że z dniem dzisiejszym, tj.12 marca, przestajemy akceptować ogłoszenia o sprzedaży, wymianie i innych formach wprowadzania do obrotu wyrobów tytoniowych.

W ostatnim czasie w mediach polskich na terenie East England, a zwłaszcza w gazecie „Nasze Strony”, pojawiły się publikacje sugerujące, że dopuszczając publikację w/w ogłoszeń, administracja naszego portalu łamie prawo.

Po konsultacji z kancelarią prawną Roythornes LLP, z usług której korzysta nasza firma i po otrzymaniu od niej ekspertyzy prawnej, zawiadamiamy, że nie jest możliwe jednoznaczne stwierdzenie łamania przez administrację naszego portalu obowiązującego w UK prawa. Sytuacja prawna w tym przypadku nie może zostać do końca zdefiniowana.

Stąd też, a przede wszystkim po to, aby uciąć wszelkie spekulacje oraz pomówienia, zdecydowaliśmy się wprowadzić w życie zdecydowane działania w tej sprawie. Swoją decyzję podjęliśmy w sposób niezależny, dbając w pierwszej kolejności o dobro naszych użytkowników.

Jednocześnie oświadczamy, że nasz zespół redakcyjny potępia zastosowaną w publikacjach estetykę dziennikarską oraz chęć wywołania sensacji, jaką w tym temacie wykazały „Nasze Strony” i redaktor Adam Andrzejko. Nasz krok oznacza też koniec pożywki dla tejże gazety i redaktora naczelnego, która byłaby nadal wykorzystywana do niezdrowego i niezwiązanego z dobrem polskiej społeczności podsycania tematu.

Po konsultacji prawnej, pragniemy przestrzec wszystkie osoby, które za pomocą jakiegokolwiek medium wprowadzają lub będą chciały wprowadzić do obrotu alkohol lub wyroby tytoniowe bez odpowiednich zezwoleń i akcyzy, że brytyjskie prawo przewiduje kary za tego typu proceder.

Wszystkich użytkowników, którzy mają pytania w opisywanym temacie, prosimy o kontakt z administracją naszego portalu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu administracji i redakcji portalu
Andrzej Czechowski
Entermedia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC