1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

WYSTĘP KABARETU NEO-NÓWKA

Michał Gawliński, Radek Bielecki i Roman Żurek czyli kabaret Neo-Nówka odwiedzą UK w ramach swojej trasy, podczas której wystąpią m.in. w Southampton, Birmingham czy w Manchester.My natomiast zapraszamy wszystkich kabaretowych fanów na występ Neo-Nówki w niedalekim Peterborough, w czwartek, 11 kwietnia, o godzinie 20.00 (The Cresset Theatre, Rightwell, Bretton, Peterborough, PE3 8DX).

Już niedługo podamy więcej szczegółów, w tym jak i gdzie można będzie zakupić bilety na występ komików.

Kabaret Neo-Nówka. Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką.Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca. Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie. Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych. (...) Wswych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość. A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie... (kabarety.com.pl).

Do najpopularniejszych numerów kabaretu należą: Niebo, Euro 2012 czy Polska dziś zapłonie.

Urządzone w zeszym roku, w tym samym miejscu czyli w The Cresset, spotkanie z kabaretem Ani Mru Mru cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wypełniło salę po brzegi. Czy podobnie będzie w kwietniu? Czy wybierzecie się na występ? Jakie skecze Neo-Nówki podobają Wam się najbardziej? Zapraszamy do komentowania i na stronę wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/491199870916706/.

Na występ Neo-Nówki zaprasza www. leeds-manchester.pl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC