1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

SZANSA DLA DJÓW

OfficialClubNights poszukuje polskiego DJa, który weźmie udział w imprezie, odbywającej się 31 marca w Kings Lynn pod hasłem „International Night”. To świetna okazja do promocji swoich umiejętności muzycznych pod egidą jednej z najlepszych i największych firm zajmujących się organizacją imprez klubowych w naszym regionie!

Zgłoszenia w języku angielskim przyjmowane są pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Występ na imprezie będzie płatny – firma jest także w stanie pokryć koszt dojazdu na miejsce. Wysokość kwoty zostanie ustalona indywidualnie z wybraną osobą i zależeć będzie m.in. od doświadczenia w podobnej pracy.

Zapraszamy do zgłaszania się i kto wie – może już niedługo ujrzymy pseudonim polskiego DJa widniejący na plakatach reklamujących imprezę!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC