1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

NOWY ROK, NOWA PRACA

Jeśli w nowym roku planujecie powrót do pracy lub też znalezienie nowej, porady National Careers Service mogą pomóc Wam w przygotowaniu właściwej strategii działania. Przed Wami osiem najlepszych wskazówek, które zainspirują Was i – mamy nadzieję – pomogą w otrzymaniu upragnionej posady!

 

ROBIMY PODSUMOWANIE

Przegląd swoich umiejętności i doświadczenia pozwoli Wam uświadomić sobie, co macie do zaoferowania, jak również wypełnić istniejące luki zawodowe poprzez wolontariat lub dodatkowe szkolenia.

NABIERAMY ZDYSCYPLINOWANIA

Strach przed porażką może pokrzyżować Wasze plany, natomiast odkładanie spraw “na później” może spotęgować strach. Poświęćcie dziesięć minut dziennie na robienie czegoś związanego z szukaniem pracy i sukcesywnie poświecajcie na to coraz więcej czasu każdego dnia.

KONSEKWENCJA I ZDECYDOWANIE

Zastanówcie się nad tym, jaką pracę chcecie wykonywać i wysyłajcie te aplikacje, które zostały dobrze przemyślane i opracowane. Pomoże to zdobyć wiedzę na temat tego, co jest wymagane przez pracodawców.

SZUKAJCIE UKRYTYCH OFERT PRACY

Duża liczba ofert pracy nie jest formalnie ogłaszana. Niektórzy pracodawcy zatrudniają tylko przez swoje strony internetowe. Nawet, jeżeli nie posiadają działu “kariera”, znajdźcie kontakt i dowiedzcie się, w jaki sposób rekrutują. Mali przedsiębiorcy zazwyczaj zatrudniają poprzez “polecanie pracowników”, więc dobrze jest stworzyć sieć kontaktów wśród znajomych.

DOPRACUJCIE CV

Pomyślcie o swoim CV z perspektywy potencjalnego pracodawcy: dostosowanie CV do konkretnego zawodu pomoże przekonać pracodawcę o tym, że posiadacie wymagane umiejętności i pasję do pracy.

POWOŁAJCIE SIĘ NA DOWODY

Zamiast pisać o tym, że posiadacie wspaniałe umiejętności komunikacyjne - podkreślcie te, z których jesteście dumni, np. umiejętność słuchania i negocjacji.

KORZYSTAJCIE Z DOŚWIADCZENIA

Zapytajcie o opinię po rozmowie kwalifikacyjnej. Sprawdźcie, czy możecie się odezwać za jakiś czas i poprosić o opinię. Starajcie się nie pytać, dlaczego nie dostaliście tej pracy, ale skoncentrujcie się na tym, co poszło dobrze. Nie zapomnijcie zapytać o to, co mogliście zrobić lepiej.

POZOSTAŃCIE ZMOTYWOWANI

Mniej ofert pracy i duża liczba chętnych czasami oznacza, że szukanie pracy będzie wymagało czasu i cierpliwości. Ale bycie aktywnym w poszukiwaniu pracy zdecydowanie pomoże osiągnąć cel!

 

Zapraszamy do kontaktu z wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi w National Careers Service. Wybierając numer 0800 093 1114 w godzinach od 9:00 do 17:00 w dniach od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość porozmawiania z doradcą w języku polskim.

 

Artykuł został przygotowany przez zespół doradców National Careers Service.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC