1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

KONCERT P.NAGIELA - KONKURS

piotr nagielO tym wydarzeniu muzycznym pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku. A już w tym, jego organizatorzy postanowili zorganizować konkurs. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert Piotra Nagiela w dniu 19 stycznia, o godzinie 18.00 w Northampton (Klub Polski, Craven Street, NN1 3EZ). Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie...

Pytanie brzmi: Czy koncert 19 stycznia w Northampton, to pierwsza okazja, by zobaczyć występ Piotra Nagiela na żywo na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii?

Na odpowiedzi organizatorzy czekają do 12 stycznia. Prosimy o wysyłanie maili z odpowiedzią - TAK lub NIE, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Ze zwycięzcą organizatorzy skontaktują się telefonicznie 13 stycznia.

Podpowiedzi zawiązanej z pytaniem konkursowym oraz dodatkowych informacji poszukajcie tutaj: http://www.bedfordpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=555:piotr-nagiel-koncert&catid=18:info&Itemid=323.

Dodatkowo, każdy uczestnik koncertu Piotra Nagiela ma możliwość wygrania jednej z czterech płyt z autografem artysty! Wystarczy przyjść, dobrze się bawić, a jeśli los się uśmiechnie, to oprócz wrażeń zabierzecie do domu miłą pamiątkę z tego wieczoru!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Bilety w przedsprzedaży można zamawiać dzwoniąc pod numer- 0752 6007834. W przedsprzedaży wejściówki są tańsze!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC