1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 13.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

KONCERT P.NAGIELA - KONKURS

piotr nagielO tym wydarzeniu muzycznym pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku. A już w tym, jego organizatorzy postanowili zorganizować konkurs. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert Piotra Nagiela w dniu 19 stycznia, o godzinie 18.00 w Northampton (Klub Polski, Craven Street, NN1 3EZ). Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie...

Pytanie brzmi: Czy koncert 19 stycznia w Northampton, to pierwsza okazja, by zobaczyć występ Piotra Nagiela na żywo na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii?

Na odpowiedzi organizatorzy czekają do 12 stycznia. Prosimy o wysyłanie maili z odpowiedzią - TAK lub NIE, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Ze zwycięzcą organizatorzy skontaktują się telefonicznie 13 stycznia.

Podpowiedzi zawiązanej z pytaniem konkursowym oraz dodatkowych informacji poszukajcie tutaj: http://www.bedfordpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=555:piotr-nagiel-koncert&catid=18:info&Itemid=323.

Dodatkowo, każdy uczestnik koncertu Piotra Nagiela ma możliwość wygrania jednej z czterech płyt z autografem artysty! Wystarczy przyjść, dobrze się bawić, a jeśli los się uśmiechnie, to oprócz wrażeń zabierzecie do domu miłą pamiątkę z tego wieczoru!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Bilety w przedsprzedaży można zamawiać dzwoniąc pod numer- 0752 6007834. W przedsprzedaży wejściówki są tańsze!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC