1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PROGNOZY NA ROK 2013

Już za krótką chwilę przywitamy nowy, oby jak najbardziej pomyślny dla nas i szczęśliwy rok 2013. Czego możemy się w trakcie jego trwania spodziewać? Co wniesie w nasze życie zawodowe, rodzinne i uczuciowe? Jak przedstawiają się noworoczne prognozy? Wiedzę na ten temat posiadają nasi specjaliści: wróżka Aleksandra Mason opracowała horoskop całoroczny dla wszystkich znaków Zodiaku a Sławek Bator, właściciel gabinetu zdrowia i masażu w Peterborough, podzielił się opisem tendencji na nadchodzące dwanaście miesięcy.

 

 

 

PROGNOZA NA ROK 2013 (autor: Sławek Bator)

Grudzień to miesiąc, który jak wrota czasu przenosi nas do następnego roku, tym razem roku 2013. Jaki tym razem będzie nadchodzący rok, czy spełni nasze oczekiwania i nadzieje? Można już teraz określić jego główne tendencje, które nie każdego będą zadawalać. Generalnie będzie to rok, który zainteresuje nas rodziną i domem, szczęściem i miłością wpływając na wzrost zawieranych małżeństw. Ludzie będą bardziej wyczuleni na pomoc dla innych, szczególnie jeżeli w grę będzie wchodzić poprawa zdrowia oraz służba dla innych. Wzrośnie zainteresowanie nauką i twórczością, dzięki czemu wzrosną wydatki na szkolnictwo. Więcej osób zacznie interesować się astrologią aby bardziej poznać świat i ludzi. Niestety, pojawi się potrzeba pokonywania sprzecznych tendencji, skłonności do buntu i przeciwstawieniu się autorytetom. Właściwie w nadchodzącym roku pojawią się zakończenia i początki, coś w rodzaju powtórnych narodzin, w sensie fizycznym lub duchowym. Pojawi się również potrzeba wyrzeczeń w celu rozwoju oraz przemiany, które będą wprowadzać długo oczekiwaną równowagę. W nastrojach pojawi się wszędobylska nadwrażliwość przeplatana gorliwością oraz chęcią łączenia się we wspólnoty. W sprawach gospodarczych nastąpi poprawa, szczególnie w drugiej połowie roku, kiedy to zaczną usuwać się przeszkody powodujące problemy ekonomiczne. Dobrze będzie w nadchodzącym roku na bieżąco regulować swoje zobowiązania ponieważ wśród ludzi wzrosną negatywne nastroje wzmagające chęć mszczenia się. Nie należy w następny roku planować żadnych przeprowadzek, jedynie sprzyjające mogą okazać się podróże. Przedstawiona prognoza nadchodzącego roku ma charakter ogólnikowy i do wnikliwszej analizy należy wziąć pod uwagę wszelkie indywidualne aspekty, aby wskazać, co czeka każdego z osobna.

 

HOROSKOP NA 2013 ROK (autorka: wróżka Aleksandra Mason)

 

BARAN 21.III – 19.IV
W nadchodzącym roku dominować będą sprawy zawodowe i finansowe. Twoja kariera nabierze rozpędu i wreszcie uda się zrealizować plany, na które wcześniej brakowało ci czasu lub samozaparcia. Zdecydowanie polepszy się twoja sytuacja finansowa. Możliwe, że rozważysz poważną inwestycję w nieruchomość. Kupno mieszkania lub domu będą bardzo realne w roku 2013. W sprawach uczuciowych, drogi Baranie, będziesz kierować się głównie intuicją i przeczuciem. Uda ci się wejść w głąb siebie i ocenić, czy dana osoba jest warta twojej uwagi i czasu. W stałych związkach możliwe drobne kryzysy, które należy przeczekać. Ze swoim ognistym temperamentem Baranie, będzie lepiej, jeśli zachowasz spokój. Zdrowie będzie sprzyjało pod warunkiem, że nauczysz się kierować swoją energię w odpowiednim kierunku. Dla zachowania dobrego samopoczucia zaleca się zmiany w trybie życia tj. z siedzącego na bardziej aktywny. Swój wolny czas spędzaj na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury.

BYK 20.IV – 20.V
Rok 2013 rozpoczniesz od porządkowania starych spraw. Wiele niedokończonych kwestii będzie spędzać Ci sen z powiek. Należy stawić czoło temu, co przeszkadza i nie jest już aktualne. Tylko wtedy uda ci się pójść do przodu i rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Będzie to rok aktywny i wiele będzie się działo. W drugiej połowie roku będziesz pod ochroną karty Gwiazda Arkan XVII, która to sprawi, iż zabłyśniesz w swoim najbliższym otoczeniu. Zwrócisz szczególną uwagę na poprawę swojego wyglądu. Możliwe staną się radykalne zmiany, które sprawią, że poczujesz się jako nowo narodzony. Dzięki odwadze i determinacji w kreowaniu swojego losu, uda ci się wiele osiągnąć. W sferze zawodowej czeka cię awans i podwyżka. Zwróć szczególną uwagę na konkurencję, która nie śpi. Niech dobra passa cię nie rozleniwi.

BLIŹNIĘTA 21.V – 21.VI
Początek roku będzie bardzo nerwowy. Zaskoczy cię wiele spraw i sytuacji, na które nie będziesz gotowy. Będzie ci trudno odnaleźć dystans i równowagę. Pierwszy kwartał 2013 to czas, kiedy będziesz pod silnym wpływem stresu. To wszystko może doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Warto Bliźniaku, abyś otoczył się dobrymi i ciepłymi ludźmi. Postaraj się być w kontakcie z tymi, którzy są dla ciebie wsparciem a nie dodatkowym obciążeniem. Druga połowa roku niestety nie zapowiada się lepiej. Możliwe będą straty finansowe, które jeszcze bardziej cię zdołują. Ogólnie rok 2013 nie będzie dla ciebie najlepszym rokiem. Już teraz przygotuj się na trudny czas. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną i równowagę psychiczną. Zrezygnuj z relacji, które nie wnoszą do twojego życia niczego dobrego. Oczyść siebie i swoje otoczenie. W taki sposób będzie ci łatwiej przejść przez trudny czas.

RAK 22.VI – 22.VII
Wraz z nowym rokiem pojawią się nowe propozycje oraz pomysły, które mogą znaczenie poprawić twoją sytuację zawodową i materialną. Jest jednak niebezpieczeństwo, że nie będziesz chciał zaryzykować i pozostaniesz przy swoim dotychczasowym zajęciu. Przywiązanie do tego, co znane, stanie się przeszkodą przed osiągnięciem czegoś więcej. Warto rozstać się z przeszłością i nabrać większej pewności siebie. Masz smykałkę do interesów i czeka na ciebie mała fortuna. Uwierz w siebie! W sferze uczuciowej możesz liczyć na opiekuńczość i troskę ze strony partnera. Raki, które jeszcze nie poznały swojej drugiej połówki, powinny bardziej otworzyć się na nowe znajomości. Istnieje duża szansa na rozpoczęcie poważnego związku, szczególnie w drugiej połowie roku.

LEW 23.VII – 23. VIII
W pierwszej połowie roku oddziaływać na ciebie będą energie, które zmuszą cię do uporządkowania sfery uczuciowej. Przyjdzie czas na poważne zobowiązania i dokładne określenie kierunku swoich działań. Ważne będzie uzdrowienie relacji z członkami rodziny. Pojawi się okazja do załagodzenia dawnych sporów. Warto zadbać o stabilne i ciepłe związki z najbliższymi. Rok 2013 będzie sprzyjał tym Lwom, które myślą o podjęciu nauki. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub rozwinąć swoje umiejętności, to już teraz przejrzyj ofertę kursów w pobliskim collegu. Możliwe będzie dofinansowanie takiego szkolenia. Porozmawiaj o możliwościach rozwoju ze swoim pracodawcą lub lokalnym urzędem pracy.

PANNA 24.VIII – 22.IX
Czeka was rok pełen sukcesów. Towarzyszyć wam będzie energia karty Rydwan, która popchnie wszystkie sprawy do przodu. Na początku roku otrzymasz kilka ciekawych propozycji współpracy. Staniesz przed dylematem, którą opcję wybrać, gdyż wszystkie będą bardzo obiecujące. Tarot radzi, że nie musisz ograniczać się do jednego wyboru. Będziesz miała Panno w sobie dużo energii, pomysłowości, by móc sprostać wielu zadaniom naraz. W sprawach uczuciowych Panny mogą liczyć na duże zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Będzie ono tak duże, iż Panny będą miały ochotę ukryć się przed natłokiem adoratorów. Zadbaj koniecznie o swoją równowagę wewnętrzną, abyś mógła przejść przez rok 2013 pełna zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z osiągniętych celów.

WAGA 23.IX – 22.X
Dla Wag, rok 2013, będzie rokiem zarówno inwestycji, jak i zbierania plonów. Wszystko to, co dotychczas zasiałaś, zacznie przynosić owoce. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i uczuciowej. Będziesz miała poczucie zadowolenia i spełnienia, że nareszcie możesz zobaczyć realne efekty swojej ciężkiej pracy. Nie spoczniesz jednak na laurach. Natychmiast pojawią się nowe pomysły. Twoja pewność siebie oraz docenienie w otoczeniu wzmocnią twoją pozycję w pracy. Kreatywność zostanie zauważona, co zaowocuje awansem i podwyżką już w pierwszej połowie roku. W sferze uczuciowej niewiele będzie się działo. Będziesz czuła się spełniona i zadowolona. Pamiętaj jednak, aby nuda nie wkradła się do twojego życia. Zadbaj o swoją drugą połówkę. A jeśli jesteś sama, koniecznie podkreśl swoje atuty poprzez zmianę w wyglądzie. Nowa fryzura czy zmiana stylu ubierania się, bardzo podniesie twoje notowania u płci przeciwnej.

SKORPION 23.X – 21. XI
Pierwsze miesiące nowego roku będą dla ciebie stresujące. Natłok zadań i krótkie terminy sprawią, że do twojej pracy wkradnie się chaos i dezorientacja. Koniecznie skorzystaj z oferowanej pomocy z zewnątrz. Wokół siebie znajdziesz życzliwych sobie ludzi, którzy dobrze ci życzą. Nie próbuj robić wszystkiego samemu. Kluczem do sukcesu to praca zespołowa. Druga połowa roku będzie znaczenie spokojniejsza. Będziesz miał więcej czasu na relaks i odpoczynek. Możliwy dłuższy urlop, który będziesz chciał spędzić z dala od ludzi. Skorzystaj z oferty spa w zacisznym miejscu. Będziesz miał okazję oczyścić się od wewnątrz poprzez zmianę swojej diety, ćwiczenia fizyczne oraz spacery na świeżym powietrzu. Rok 2013 zakończysz w atmosferze relaksu i wyciszenia.

STRZELEC 22.XI – 21.XII
Czeka cię bardzo ważny rok, pełen zmian i transformacji. Przede wszystkim rozwinie się twoja kariera. Wszystkie decyzje, jakie podejmiesz w roku 2013, przyniosą wspaniałe korzyści w latach następnych. Dotyczy to przede wszystkim poprawy sytuacji finansowej, którą już będzie można odczuć w drugiej połowie roku. Jest jednak niebezpieczeństwo, że skupisz się na pracy aż za bardzo i zaniedbasz pozostałe sfery swojego życia. Pamiętaj, że rodzina cię wspiera, ale także potrzebuje twojej uwagi i troski. Musisz popracować nad równowagą pomiędzy pracą a domem, gdyż cierpliwość domowników w pewnym momencie może się wyczerpać. Zdrowie w 2013 będzie ci dopisywać aczkolwiek pod koniec roku będziesz się czuł osłabiony i przemęczony. Koniecznie zrezygnuj z używek i zadbaj o swoje serce. Może ono w pewnym momencie dać o sobie znać.

KOZIOROŻEC 22.XII – 19.I
Początek roku będzie bardzo spokojny. Skupisz się na kontynuacji swoich działań. Nie widać większych zmian w sferze zawodowej ani uczuciowej. Dopiero wiosna przyniesie ożywienie do twojego serca. Dostaniesz zastrzyk energii, który sprawi, że poczujesz się lekko i pozytywnie. Dalej będziesz wykonywał swoje obowiązki zawodowe i rodzinne, ale będziesz czuł większą satysfakcję i optymizm. Zimowa depresja odejdzie raz na zawsze. W połowie roku czekają cię ważne wydarzenia rodzinne – możliwy ślub, wesele lub inne zdarzenie, dzięki któremu uda się zgromadzić wszystkich członków rodziny. Będzie to dla ciebie wspaniała okazja do odświeżenia a także wzmocnienia rodzinnych relacji. Końcówka roku będzie bardziej stresująca. Nie pozwól, aby do twojego związku partnerskiego wkradły się kłótnie i spory. Gracie przecież w jednej i tej samej drużynie!

WODNIK 20.I – 18.II
W 2013 czeka na ciebie nowa praca. Będziesz miał okazję wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, co sprawi, iż dość szybko zaaklimatyzujesz się w nowym miejscu pracy. Będziesz bardzo zadowolony z warunków finansowych, jak i z atmosfery panującej wśród nowych kolegów i koleżanek. W połowie roku rozpoczniesz szkolenia i kursy, dzięki którym pozyskasz potrzebną wiedzę i umiejętności. Twoja pozycja zawodowa będzie stabilna i nie do ruszenia. W sferze uczuciowej będziesz się czuł sfrustrowany, że nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Samotne Wodniki będą miały problem z otwarciem się na nowe znajomości. Wodnik, będący już w związku, będzie musiał wykazać się cierpliwością i spokojem. W nerwowych momentach, pamiętaj że lepiej jest pewne rzeczy przemilczeć, niż powiedzieć za dużo.

RYBY 19.II – 20.III
Początek roku będzie dla ciebie świetną okazją do zakończenia wszystkich spraw, które nie zdały egzaminu i nie przyniosły dotychczas oczekiwanych efektów. Odważysz się na zakończenie związku partnerskiego, odejście z pracy lub wyprowadzkę. Rok 2013 to czas istotnych zmian, które oczyszczą cię z toksycznej przeszłości. Pewne osoby nadal będą chciały pozostać z tobą w kontakcie, aczkolwiek widać, że ty będziesz chciał rozpocząć wszystko na nowo. Odetniesz się od ludzi i miejsc, które nie są dla ciebie dobre a co więcej wysysają z ciebie pozytywną energię. Dopiero wtedy poczujesz się lekko i pozytywnie. Nowe mieszkanie, praca czy partner – to plan na 2013. Odważ się na poważne zmiany w swoim życiu, a wtedy poczujesz pełnię szczęścia, radość i spełnienie.

 

Kontakt do autorów:

Aleksandra Mason: http://yoga-massage-tarot.co.uk/index.html

Sławek Bator: Gabinet Zdrowia i Masażu „Afrodyta”, 308 Lincoln Road w Peterborough, tel.: 07542009228.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC