1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ANDRZEJKI 2012

Jeśli zabawa andrzejkowa, to tylko w Diamond Club w Luton! Już 24 listopada odbędą się tam odjazdowe Andrzejki – zapraszamy w  godzinach 21.00 – 3.00. Do wyboru będą dwie sale: na pierwszej poszalejemy w rytm muzyki klubowej, electro i house – w drugiej natomiast odbędzie się dancing przy najpiękniejszych polskich przebojach, granych na żywo dla gości w wieczorowych strojach. A do tego mega promocje! Zresztą, przeczytajcie sami:

Promocje uwzględniają: lane piwo w cenie £2, wszystkie koktajle dwa w cenie jednego do godziny 23.00 oraz do tej samej godziny – wściekłe psy na wejście za free!

Panie wejdą do klubu bezpłatnie w dniu imprezy – panowie natomiast zapłacą £2 przed 23.00 i £5 po godzinie jedenastej w nocy.

Zapraszamy do Diamond Club przy 53 Cheapside w Luton (LU1 2HN) i życzymy dobrej zabawy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC