1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ZOSTAŃ SPAWACZEM

National Careers Service może pomóc Wam, jeżeli macie pytania związane ze zdobywaniem kwalifikacji czy też podjęciem zatrudnienia w Anglii. W kolejnym z serii artykułów znajdziecie informacje na temat jakiego rodzaju pomocy mozna oczekiwać kontaktując się z doradcami w serwisie National Careers Service oraz w jaki sposób doradcy mogą pomóc w podjęciu decyzji odnośnie kariery zawodowej m.in. w branży przemysłowej, w tym przypadku w zawodzie “spawacz”.

Wybór zawodu, który chcemy przybliżyć nie jest przypadkowy, gdyż wynika z faktu, że za pośrednictwem naszego serwisu dostępnego w języku polskim, mieliśmy możliwość rozmowy z wieloma osobami zainteresowanymi podjęciem pracy w zawodzie spawacza na terenie Anglii. W wielu przypadkach były to osoby, które zdobyły kwalifikacje w tym zawodzie w Polsce i potrzebowały porady jak wykorzystać je tak, aby były one honorowne przez pracodawców w Anglii.

Doradcy pracujący na polskiej linii językowej w serwisie National Careers Service mogą doradzić Wam, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby oficjalnie rozpoznać kwalifikacje, które zostały zdobyte poza granicami Wielkiej Brytanii.

Serwis udziela również porad, co należy zrobić, jeżeli rozważacie podjęcie pracy w zawodzie spawacza jako rozpoczęcie nowej ścieżki zawodowej w Anglii.

Należy więc zadać pytanie, czego można się spodziewać w odniesieniu do miejsca pracy, jak również przyszłych obowiązków, podejmując prace w zawodzie spawacza? Ważne jest, aby uwzględnić różnorodność miejsca pracy i wykonywanych czynności np.: praca z metalem – cięcie/wykrawanie/spawanie elementów metalowych, praca z różnorakimi stopami, używanie specjalistycznych metod spawania (np. acetylenowo-tlenowego) w wielu gałęziach przemysłu, takich jak budownictwo i inżynieria, transport, przemysł lotniczy jak rownież podmorskie złoża ropy naftowej i gazu. W zakres obowiazków może często wchodzić również wykonywanie napraw sprzętu produkcyjnego i różnorakich urządzeń.

Praca w zawodzie spawacza wymaga:

  • - umiejętności rozumienia planów i rysunków technicznych;
  • - umiejętności matematycznych do obliczania pomiarów;
  • - dobrej koordynacji ruchowo – wzrokowej;
  • - przywiązywania uwagi do szczególów, dokładności w wykonywaniu pracy;

Jeżeli rozważacie możliwość podjęcia zatrudnienia w zawodzie spawacza, warto zastanowic się nad poniższymi punktami:

  • 1. Dyspozycyjność i elastyczność w odniesieniu do godzin pracy – prawdopodobieństwo pracy “na zmiany”, bardzo często konieczność pracy “w nadgodzinach” tak, aby dotrzymać terminów zamówień;
  • 2. Warunki pracy – spawacze pracują w wielu gałęziach przemysłu, więc miejsce pracy może być różnorodne i bardzo często o dużym natężeniu hałasu. Każda osoba zainteresowana tego rodzaju pracą musi być świadoma potencjalnego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa i stosować się do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, jak na przykład używanie ochronnej odzieży czy też innego ochronnego sprzętu.

Wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tym zawodzie doradcy w serwisie National Careers Service pomogą ustalić konieczność podjęcia dodatkowych szkoleń kwalifikacyjnych, umożliwiających nabycie niezbędnych umiejętności technicznych.

Rozumiemy, że wybór kursu zapewniającego zdobycie konkretnych kwalifikacji jest poważną i często trudną do podjęcia decyzją, dlatego służymy poradą w języku polskim, aby umożliwić pełen dostęp do informacji i pomocy w znalezieniu odpowiedniego kursu w regionie.

Niezależnie czy jesteś doświadczonym i wykwalifikowanym spawaczem i chciałbyś zdobyć informacje na temat rynku pracy, czy też dopiero planujesz zdobyć kwalifikacje w tym zawodzie, zapraszamy do kontaktu z National Careers Service, dzwoniąc na polską infolinię pod bezpłatny numer telefonu 0800 093 11 14 (otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC