1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

TURYSTYKA ZORGANIZOWANA

Brytyjskie lato trwa w naszym mieście w najlepsze. Dosłownie wszystkie atrakcje nadchodzącego weekendu, które dla Was przygotowaliśmy w ramach naszego stałego przeglądu, zostały odwołane lub przełożone na inny termin. Przy takiej aurze aż chce się być w innym miejscu. I jest to możliwe – w dodatku w miłym towarzystwie, za niewielkie pieniądze. Przedstawiamy Wam Janusza Harlendera, który już od kilku lat zajmuje się organizacją wycieczek dla polskiej społeczności z naszego regionu. Ma dla Was pewne zaproszenie…

Turystyka zorganizowana - moja przygoda z nią zaczęła się dwadzieścia lat temu. Przy okazji kierowania autokarem turystycznym, miałem okazję zwiedzić niemal całą Europę. W Anglii jestem od dziesięciu lat i przez ponad sześć jeździłem w turystyce na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Trzy lata temu wpadł mi do głowy pomysł, aby rodakom umożliwić zobaczenie kraju, w którym przyszło nam żyć.

Zacząłem pisać posty na różnych forach internetowych, ogłaszać się w gazetach oraz polskich sklepach. Mój pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i po kilku tygodniach zorganizowałem pierwszą jednodniową wycieczkę do Stonehenge i Salisbury. Wystąpiłem w roli kierowcy i przewodnika, i odniosłem wrażenie, że wszyscy po wycieczce byli bardzo zadowoleni. Wówczas stworzyłem własną stronę internetową i zacząłem działać.

Przez ostatnie dwa lata z powodzeniem zorganizowałem kilkanaście wycieczek. Zwiedziliśmy Anglię, Szkocję, Kornwalię. Byliśmy również na kontynencie m.in. w Rzymie, Paryżu, Amsterdamie i Brukseli.

Wiadomo, że prawie wszyscy pracujemy, dlatego bazuję tylko na wycieczkach weekendowych w okresie od wiosny do jesieni. Działam na terenie Bedfordshire i odjazdy są z następujących miast: Sandy, Northampton, Bedford i Luton, ale dla prawdziwych „Travelmaniaków” nie jest to przeszkodą i dojeżdżają z różnych zakątków Anglii.

Na dzień dzisiejszy mam opracowany plan kilkunastu innych wycieczek, które mam zamiar sukcesywnie zrealizować w przyszłości.

W tym roku zaplanowane są jeszcze trzy wycieczki: Disneyland-Paryż-Asterix Park-Nautica Bolonia, zamki nad Loarą i Normandia oraz zielona wyspa Irlandia.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na swoją stronę internetową  www.wycieczki.org.uk, gdzie w folderze WYDARZENIA opisane są wszystkie odbyte i planowane wycieczki.

Służę swoją pomocą i mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją działalnością,

Z nadzieją na spotkanie w autokarze,

Janusz Harlender

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC