1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

TAX CREDIT

Lipiec jest miesiącem, w którym państwo prosi osoby i rodziny pobierające tax credits o uaktualnienie informacji, niezbędnych do pobierania zasiłków. Otrzymujemy tzw. renewal pack zawierający aplikacje do wypełnienia i odesłania do tax office. Wszystko po to, aby urzędnicy mogli się upewnić, czy dostajemy świadczenia w odpowiedniej wysokości. Nasze odpowiedzi w większości przypadków powinniśmy wysłać do 31 lipca. Jeśli nie odeślemy renewal pack, grozi nam zastopowanie świadczenia oraz zwrot nadpłaconych nam pieniędzy do urzędu.

Jeśli spodziewacie się otrzymać renewal pack, ale jeszcze nie dotarł on do Was, musicie w trybie pilnym skontaktować się z tax office helpline, dzwoniąc pod numer 0345 300 3900. Urząd bowiem miał czas na dystrybucję dokumentów do dnia 30 czerwca.

Polecamy poniższą stronę internetową, na której odnajdziemy wszystkie niezbędne informacje i porady dotyczące odnowienia tax credits:

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/TaxCredits/Keepingyourtaxcreditsuptodate/Renewingtaxcreditsclaim/index.htm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC