1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PIĄTY STADION

Żyjemy w kraju, gdzie piłka nożna jest sportem narodowym. Już niedługo, prawie w każdym pubie zastać będzie można kibiców angielskich dopingujących swoich zawodników na EURO 2012. Polska jest współorganizatorem tych mistrzostw. Zaprasza na swoje stadiony, w tym i na "piąty stadion". To takie miejsce dla każdego. MK Project postanowiło zaproponować wam wspólne przeżywanie tych wydarzeń, zaczynając od meczu otwarcia, meczu naszej reprezentacji.

„To już 8 czerwca 2012 o godz. 17,00 tut. czasu zabrzmi po raz pierwszy gwizdek sędziego głównego. Dlaczego więc nie obejrzeć tego wspólnie? Nie wysłuchać, a może i zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego z tymi na stadionie? Nie poczuć się, jakbyśmy byli w samym centrum wydarzeń?

W tym dniu, na placu przy Polskim Domu w Wolverton wystawimy wielki ekran, który umożliwi nam przeprowadzenie bezpośredniej transmisji i wspólne oglądanie. W dużej grupie większa szansa na prawdziwe sportowe odczucia, reakcje. Będzie szansa na komentarz, wykrzyczenie radości, czy złości.

Przyjdź do nas i poczuj się, jakbyś był na stadionie.

W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę, opiekę, a na dodatek czeka Cię wiele niespodzianek.

Zaopatrz się w "zestaw kibica" i więcej się nie zastanawiaj!

W grupie siła! A może dzięki naszemu dopingowi polska reprezentacja dokona cudu?

Może nie wygramy meczu, ale masz szanse na miłe spędzenie popołudnia.

Jeżeli nasza inicjatywa się spodoba, dalsze mecze będziemy transmitować w taki sam sposób, wg rozkładu.

Zapraszamy serdecznie!”

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC