1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

HANS KLOSS W UK

Hans Kloss przybywa do UK – już od 27 kwietnia w sieci kin Cineworld zostanie zaprezentowana „Stawka większa niż śmierć”. To pełen fascynujących zwrotów akcji i widowiskowych efektów specjalnych film wojenny. Oprócz historii szpiegowskiej, produkcja Patryka Vegi zawiera również wątek miłosny – uczucie rodzi się między Hansem Klossem a piękną Elsą Krauze. Film nie będzie co prawda dostępny w samym Bedford, zapraszamy jednak serdecznie na seanse w kinach m.in. w Luton, Cambridge czy Northampton.

Dla wszystkich z Was, którym tytuł „Stawka większa niż śmierć” z czymś się kojarzy – już tłumaczymy, posługując się informacjami dystrybutora Project London Films. Produkcja Patryka Vegi jest sequelem  serialu telewizyjnego „Stawka większa niż życie”. Wyprodukowana w latach 1967-1968 „Stawka większa niż życie” jest uznawana do dziś za najlepszy polski serial sensacyjny. Jego akcja rozpoczyna się w 1941 roku, kiedy Stanisław Kolicki dostaje pracę w radzieckim wywiadzie. Ponieważ jest uderzająco podobny do ujętego przez Rosjan niemieckiego porucznika Hansa Klossa, otrzymuje zadanie podszywania się pod niego, przez co zyskuje dostęp do tajnych informacji wojskowych. Jako Hans Kloss organizuje siatkę wywiadowczą i do końca wojny przekazuje niemieckie plany radzieckiej centrali.
Scenarzyści serialu, Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan, stworzyli historię Hansa Klossa zainspirowani pierwszym filmem o Jamesie Bondzie, „Doktor No” z 1962 roku. Za reżyserię serii odpowiadali Janusz Morgenstern i Andrzej Konic. Obok Stanisława Mikulskiego i Emila Karewicza w „Stawce większej niż życie” zagrali m.in. Leon Niemczyk, Bronisław Pawlik i Mieczysław Stoor.

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina - ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. Twórcy  nie ukrywają inspiracji klasyką gatunku - filmami „Tylko dla orłów” i „Komandosi z Nawarony”. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach, a także niezapomniani serialowi antagoniści Brunner i Kloss - Emil Karewicz oraz Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

Akcja toczy się w Koenigsberg, jest 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) – agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 – wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest stary znajomy Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

 

Informacje o projekcjach kinowych:

Luton: Bridge Street, The Galaxy, Luton

http://www.cineworld.co.uk/cinemas/43?film=5217

Cambridge: Cineworld, Cambridge Leisure Park, Clifton Way, Cambridge, CB1 7DY

http://www.cineworld.co.uk/cinemas/7?film=5217

Northampton: Cineworld, Sixfields Leisure, Weedon Road, Upton, Northampton, NN5 5QJ

http://www.cineworld.co.uk/cinemas/48?film=5217

 

 

 

 

nasze tagi: bedford.pl, bedfordpl.com,polonia w bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC