1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

PMAGAZYN W BEDFORD!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam nową gazetę – PMagazyn – która właśnie zawitała do Bedford i okolic. Wydawnictwo jest dostępne w polskich placówkach na terenie miasta oraz w wersji elektronicznej pod następującym linkiem: http://issuu.com/pmagazyn/docs/p_mag_20_prev. Właśnie tutaj znajdziecie lokalne informacje z Bedford, ciekawe wywiady, interesujące tematy i nagrody do wygrania!

PMagazyn istnieje już od półtora roku i do tej pory był wydawany wyłącznie w Peterborough. Od kwietnia jednak rozszerza swój zasięg na Bedford, Luton, Milton Keynes i Northampton. Elektroniczne wydania są dostępne na stronie www.pmagazyn.pl. PMagazyn jest wydawnictwem bezpłatnym. Osoby, chcące skontaktować się z redakcją pisma, proszone są o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Miłej lektury!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC