1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

BILETY NA KONCERTY ZAKOPOWER

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów zespołu Zakopower wybierających się na koncerty w ramach majowej trasy koncertowej. W związku z dofinansowaniem przedsięwzięcia przez firmę Sceneone, zostały wprowadzone bilety w cenach promocyjnych £10 oraz £15 dostępne aż do wyczerpania puli promocyjnej. Osoby, którym nie uda się zakupić biletów w ofercie specjalnej, będą mogły nabyć bilety w standardowej cenie £25.

Przypominamy, że po nadzwyczaj udanym londyńskim debiucie w 2010 roku, który miał miejsce na  prestiżowej sali Queen Elizabeth Hall w Southbank Centre, ZAKOPOWER, obecnie najbardziej popularny zespół na polskiej scenie muzycznej, powraca na Wyspy. W maju szykują dłuższą trasę koncertową, swoją pierwszą w Wielkiej Brytanii.

Założony przez fenomenalnego skrzypka, wokalistę i frontmana Sebastiana Karpiela – Bułeckę zespół jako jedyny z tak wielkim sukcesem połączył tradycyjną muzykę góralską ze współczesnym brzmieniem. Kilkakrotnie wyróżnieni na Festiwalu w Opolu, zwycięzcy Festiwalu Toptrendy, zdobywcy prestiżowej nagrody Fryderyka w 2008 roku  w kategorii etno/folk w Polsce, ZAKOPOWER  biją rekordy popularności. Wszystkie ich 3 albumy, w tym także DVD “ Koncertowo”, osiągnęły status Złotej Płyty. Ich najnowszy krążek “Boso” królował na polskich listach przebojów przez ostatnie pół roku, osiągając status podwójnej Platynowej Płyty.

Opisywany czasem jako formacja typu folk rock,  zespół ZAKOPOWER wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji.  Ich muzyka, inspirowana tradycją skalnego Podhala równie mocno oparta jest na estetyce rockowej, zapożycza z tradycji jazzu i punka  jak też czerpie z różnorodnych nurtów etnicznych. Końcowy rezultat to prawdziwie unikalne, autentyczne i mocne brzmienie – żywiołowe, zaraźliwe i błyskawicznie rozpoznawalne.

Są właściwie jedynym polskim zespołem o korzeniach rockowo etnicznych, który stopniowo i konsekwentnie zjednuje sobie fanów wśród zagranicznej publiczności. Koncertowali między innymi w Indiach, we Włoszech, na Węgrzech, w Chorwacji, gościli na prestiżowych festiwalach w Ostrawie, Rudolstadt czy węgierskim Sziget, wystąpili podczas EXPO 2010 w Szanghaju. Ich występy na londyńskim festiwalu Nigel Kennedy’s Polish Weekend zrobiły furorę,  a „The Times” zachwycał się zarówno charyzmą, jak i grą skrzypcową lidera, Sebastiana Karpiela – Bułecki.

Na scenie muzycy ZAKOPOWER dają z siebie wszystko. Jak wielokrotnie podkreśla lider zespołu, każda publiczność, każdy koncert są dla nich ważne. Świetni instrumentaliści, wspaniale ze sobą zgrani, niezawodnie, każdorazowo przedstawiają wyśmienity, dynamiczny i żywiołowy koncert. Potwierdzają to raporty fanów, domagających się coraz większej ilości koncertów. Tylko w ubiegłym roku zespół zagrał ich aż 108!

 

ZAKOPOWER tworzą:

Sebastian Karpiel – Bułecka – skrzypce, dudy, ocal
Bartłomiej Kudasik  – altówka, vocals
Wojciech Topa – skrzypce, vocals
Józef Chyc – Scepon – basy góralskie
Piotr Rychlec – instrumenty klawiszowe
Tomasz Krawczyk – gitara elektryczna
Dominik Trębski – trąbka
Michał Trąbski – gitara basowa
Łukasz Moskal  - perkusja

 

Koncerty w ramach brytyjskiej trasy koncertowej odbędą się w następujących miastach:

9 maj 2012 Edynburg - HMV Picture House
10 maj 2012 Glasgow - O2 ABC Glasgow
12 maj 2012 Birmingham - HMV Institute
13 maj 2012 Londyn - HMV Forum
14 maj 2012 Bristol - O2 Academy
15 maj 2012 Bournemouth - O2 Academy

Kompleksowe informacje na temat trasy koncertowej oraz możliwości zakupu biletów dostępne są na oficjalnej stronie trasy koncertowej www.zakopower.co.uk.

***

UWAGA KONKURS!

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert zespołu ZAKOPOWER w Londynie,  6 płyt "BOSO" oraz 6 pocztówek zespołu z autografami artystów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert zespołu ZAKOPOWER w Londynie, który odbędzie się w niedzielę, 13 maja 2012 w HMV Forum, godzina 20.00 plus 6 płyt album "BOSO" oraz 6 pocztówek zespołu z autografami artystów.

Aby mieć szansę na wygraną wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W którym mieście i kiedy zespół ZAKOPOWER zagra swój pierwszy koncert w ramach trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii?

Termin nadsyłania zgłoszenia upływa w dniu 1 maja.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując "Konkurs ZAKOPOWER". Tylko odpowiedzi przesłane na powyższy adres, będą brane pod uwagę. Szczegóły odebrania nagród przez zwycięzców prześlemy drogą mailową.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC